اخبار سینما

تریلر نهایی «Fast X» 4+ Minutes of Mayhem است

ما در آستانه انتشار هستیم سریع Xدهمین و ماقبل آخر فیلم در سریع و خشن حق امتیاز. (و یا شاید نه، به گفته وین دیزل در اولین نمایش اخیر.) چه یکی از این دنباله ها یا ده دنباله دیگر وجود داشته باشد، این یکی در مورد یک طرح انتقام پیچیده است که توسط یک شرور جدید با بازی جیسون موموآ اجرا شده است. آخرین تریلر فیلم همه چیز را توضیح می دهد: فروشنده مواد مخدر دومینیک تورتو و تیمش در سریع پنج پسری داشت که معلوم شد دانته موموآ است. او کاملاً نگران است که تجارت خانوادگی اش ویران شده است، و بنابراین او تصمیم می گیرد تا Dom و خانواده اش را نابود کند.

به فینال نگاه کنید سریع X تریلر زیر که چهار و نیم دقیقه دعوا و ماشین و شیرین کاری بی وقفه است. ممکن است این بار یک کارگردان جدید وجود داشته باشد – لوئیس لتریر، جاستین لین را بر عهده بگیرد، که مدت کوتاهی پس از شروع تولید فیلم را ترک کرد – اما به نظر می رسد این فیلم همان سطح اکشن فوق العاده را دارد. آن را در زیر بررسی کنید:

بیشتر بخوانید: 10 مضحک ترین کلیشه فیلم اکشن

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

در Fast Five در سال 2011، دام و خدمه اش هرنان ریس، سلطان مواد مخدر شرور برزیلی را بیرون آوردند و سر امپراتوری او را بر روی پلی در ریودوژانیرو از بین بردند. چیزی که آنها نمی دانستند این بود که پسر ریس، دانته (جیسون موموآی آکوامن)، شاهد همه چیز بود و 12 سال گذشته را صرف برنامه ریزی برای پرداختن بهای نهایی کرده است. طرح دانته خانواده دام را از لس آنجلس تا دخمه های رم، از برزیل تا لندن و از پرتغال تا قطب جنوب پراکنده خواهد کرد. متحدان جدید ساخته خواهند شد و دشمنان قدیمی دوباره ظاهر خواهند شد. اما همه چیز زمانی تغییر می کند که دام متوجه می شود که پسر 8 ساله خود (لئو آبلو پری، بلک ایش) هدف نهایی انتقام دانته است.

من دوست دارم که می گوید دانته 12 سال را صرف طراحی نقشه خود کرده است، که به این معنی است سریع X در عصر حاضر اتفاق می افتد. اما این به معنای جهش بار دیگر به حالت باورنکردنی است پیچیده سریع و خشن جدول زمانیچون آخرین فیلم F9: حماسه سریع در سال 2021 اکران شد اما از نظر فنی در سال 2019 جریان داشت. توکیو دریفتاز نظر فنی بعد از فیلم ششم اتفاق می افتد، سریع و خشن 6.پس یا چهار سال از دنیای این فیلم ها گذشته است، یا دانته یک دوجین سال را صرف آماده شدن برای گرفتن انتقام نکرده است. ببینیم کی سریع X این جمعه در سینماها نمایش داده می شود.

تمام قدرت های فوق العاده دومینیک تورتو در سریع و خشن

دومینیک تورتو یک ابرقهرمان است. یا احتمالاً یک بیگانه. در هر صورت، او قطعا انسان نیست. و در اینجا لیستی از تمام قدرت های جادویی او وجود دارد.

منبع

Home
Account
Cart
Search