The Way of Water تاریخ پخش استریم را اعلام کرد
اخبار سینما

The Way of Water تاریخ پخش استریم را اعلام کرد

فیلمی به بزرگی آواتار: راه آب ظاهراً برای اولین بار در یک سرویس پخش بسیار بزرگ است.

استودیوی قرن بیستم به تازگی اعلام کرده است که دنباله عظیم جیمز کامرون – که اکنون سومین فیلم بزرگ تاریخ زمین و پاندورا است – پخش خواهد شد. و در یک چرخش غیرعادی از رویدادها، شما در واقع خدمات پخش خود را برای تماشای آن خواهید داشت. این فیلم به طور همزمان در دیزنی پلاس و مکس (HBO مکس سابق) نمایش داده می شود.

آواتار: راه آب
استودیوهای قرن بیستم

بیشتر بخوانید: 25 فیلم پرفروش تاریخ

در مورد اینکه چرا آواتار: راه آب تنها رفتن به دیزنی + نیست، بلکه می‌توانید توافقی را که چند سال پیش بین دیزنی و وارنر مدیا انجام شد برای به اشتراک گذاشتن حقوق پخش تمام فیلم‌های تولید شده توسط استودیو قرن بیستم و سرچ لایت پیکچرز، شرکت‌های سازنده‌ای که چند سال پیش دیزنی از فاکس خریداری کرد، مقصر بدانید. . این معامله در سال 2022 به پایان رسید که باعث می شود راه آب احتمالا آخرین فیلمی است که این اکران خانگی غیرعادی را دریافت خواهد کرد.

آواتار: راه آب 13 سال طول کشید تا بعد از نسخه اصلی وارد سینماها شود آواتارانتشار. نویسندگی و کارگردانی کامرون. این فیلم اولین دست‌کم چهار دنباله برنامه‌ریزی‌شده است و سم ورتینگتون، زویی سالدانا، سیگورنی ویور و استفان لانگ در ادامه حماسه ناوی و جنگ آن‌ها با بشریت، که می‌خواهند دنیای خانه خود پاندورا را مستعمره کنند، بازی می‌کنند. .

اگرچه شکاکان ادعا می کردند که مردم فراموش کرده اند آواتار در فاصله زمانی بین فیلم‌ها، مطمئناً اینطور نبود. این دنباله 2.31 میلیارد دلار در سینماهای سراسر جهان فروخت که بیش از هر فیلم دیگری در تاریخ به جز فیلم اول است. آواتار و Avengers: Endgame.

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

آواتار: راه آب با بازگشت جیمز کامرون به دنیای پاندورا در این ماجراجویی اکشن پر از احساس به ارتفاعات جدیدی می رسد و اعماق کشف نشده را کاوش می کند. بیش از یک دهه پس از وقایع فیلم اول، آواتار: راه آب، داستان خانواده سالی (جیک، نیتیری و بچه‌هایشان) را آغاز می‌کند، مشکلاتی که به دنبال آن‌ها می‌آیند، تلاش‌هایی که برای حفظ یکدیگر انجام می‌دهند. امن، نبردهایی که برای زنده ماندن می جنگند، و مصیبت هایی که متحمل می شوند. همه اینها در پس زمینه مناظر دریایی خیره کننده پاندورا، جایی که مخاطبان با فرهنگ های جدید ناوی و طیفی از موجودات دریایی عجیب و غریب آشنا می شوند.

آواتار: راه آب در 7 ژوئن در دیزنی+ و مکس نمایش داده می شود.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

آنچه قبل از آن باید بدانید آواتار: راه آب

آماده شدن برای آواتار: راه آب با این تجدید در فیلم اول.

منبع

Home
Account
Cart
Search