اخبار سینما

بخش‌هایی از “Beetlejuice” اصلی که امروز پرواز نمی‌کنند

پس از دهه ها توسعه، آب سوسک بالاخره یک میراث به دست می‌آید – و احتمالاً از کارگردان و ستاره‌های اصلی آن، تیم برتون، مایکل کیتون و وینونا رایدر است. هنگامی که فیلم اصلی در سال 1988 اکران شد، نامحتمل ترین فیلم موفق شد: یک کمدی سیاه و سفید در مورد ارواح، مرگ، هیولاها و یک جن گیر زیستی بد دهن (که Beetlejuice با بازی کیتون است) که پخش شد. به خانواده ها و حتی بچه ها (به من اعتماد کنید: هرگز نمی توانید حدس بزنید آب سوسک رتبه بندی شد.)

شاید بعید بودن آن موفقیت به همین دلیل باشد آب سوسک 2 بیش از سه دهه طول کشید تا از زمین خارج شود. گرفتن رعد و برق در یک بطری به شدت سخت است. دو بار اساسا غیر ممکن است. و به عقب نگاه می کنم آب سوسک تمام آن سال‌ها بعد، این فیلم (که توسط مایکل مک‌داول، لری ویلسون و وارن اسکارن نوشته شد) به‌عنوان یک کمدی تاریک واقعاً خنده‌دار و واقعاً پیچ‌خورده باقی می‌ماند.

بیشتر بخوانید: بدترین فیلم های اکران شده در دهه 1980

اما موضوع همین است – همین است بنابراین تاریک و بنابراین پیچیده است، تصور اینکه امروز ساخته شود دشوار است. مطمئناً، اگر تیم برتون تلاش می کرد آب سوسک 1 در حال حاضر، او با مخالفت های عظیمی روبرو خواهد شد، اگر نه رد آشکار. و حتی ساخت دنباله ای برای این کلاسیک محبوب دهه 80، به نظر می رسد کاملاً تضمین شده است که جدید آب سوسک باید جنبه های خاصی از فیلم اول را به شدت کاهش دهد (و برخی دیگر را به کلی حذف کند) تا برای مخاطبان مدرن و حساسیت های آنها جذاب باشد. در اینجا هفت نمونه از آب سوسک که قطعا ظاهر نمی شود بیتل جویس 2…

جوک در اصل آب سوسک که در عاقبت پرواز نخواهد کرد

این گنگ ها ساخته اند آب سوسک به یک کمدی کلاسیک اما از زمانی که فیلم اصلی منتشر شد، زمان تغییر کرده است…

Beetlejuice 2 قرار است در تاریخ 6 سپتامبر 2024 در سینماها اکران شود.

فیلم‌های دهه 80 که امروز هرگز نمی‌توان ساختند

منبع

Home
Account
Cart
Search