Legacy اکنون در مرحله پیش تولید است
اخبار سینما

پیشتازان برای ایفای نقش سوپرمن بعدی ظاهر می شوند

انتخاب شخصیت عنوان در آینده سوپرمن: میراث شاید یکی از مطرح ترین نقش های فیلم در حال حاضر باشد. خوشبختانه، دی سی دارای استعدادهای بالقوه قوی است. بازیگران احتمالاً می توانند فیلم را بسازند یا شکست دهند و این تأثیر زیادی بر موفقیت آتی استودیو دی سی خواهد داشت. پس از یک دوره بسیار دشوار در سینماها، دی سی چیزهای زیادی برای اثبات دارد. جدای از اینکه این پروژه یک پروژه پرشور و هیجان برای نویسنده/کارگردان جیمز گان است، احتمالاً برای او به عنوان مدیرعامل جدید استودیو دی سی، همراه با پیتر سافران، نیز ضروری است.

سوپرمن: میراث قرار است به ما نشان دهد سوپرمن در اوایل دوران حرفه ای خود چگونه بود. او هنوز به درک این که یک بیگانه است عادت می‌کند و زندگی خود را به عنوان یک پسر مزرعه‌دار سابق شهر کوچک که خبرنگار شده بود، معنا می‌کند. این همچنین برخی از گزینه های بالقوه ریخته گری را حذف می کند. حتی اگر گان می خواست بیاورد مرد فولادیهنری کاویل بازگشته است، او برای کانسپت گان کمی پیر است (و به عنوان سوپرمن بسیار تثبیت شده است).

استودیو والت دیزنی در کامیک کان سن دیگو 2022
گتی ایماژ

بیشتر بخوانید: هر فیلم کمیک دی سی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

بازیگر دیوید کورنزوت است گزارش شده است یکی از پیشتازان برای به تصویر کشیدن کلارک کنت در فیلم. او فارغ التحصیل جولیارد با رزومه بسیار گسترده است و در پروژه هایی مانند ظاهر شده است خانه از کارت و مروارید.

همان اسامی گزارش مردان ایکس: درجه یک و رنفیلد نیکلاس هولت در نقش یک پیشتاز بالقوه برای لکس لوتر. اما جاستین کرول از Deadline توییت کرد هولت «سوپرمن است نه لوتر». صرف نظر از اینکه چطور پیش می‌رود، دیدن او در هر دو نقش بسیار خوب است. هولت ظاهراً به سختی نتوانست نقش اصلی را در مت ریوز بازی کند. بتمن.

سوپرمن: میراث در حال حاضر قرار است در جولای 2025 در سینماها اکران شود.

دنیای جدید فیلم ها و نمایش های DC

تمام پروژه هایی که توسط استودیو دی سی به عنوان شروع “فصل 1” از دنیای جدید فیلم ها و نمایش های این شرکت اعلام شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search