«Extraction 2» دارای یک صحنه اکشن 21 دقیقه ای تک تکی است
اخبار سینما

«Extraction 2» دارای یک صحنه اکشن 21 دقیقه ای تک تکی است

برادران روسو چند صحنه اکشن جدی را در دست دارند. که می شود گفت، انتقام جویان فیلم‌هایی که روی آن‌ها کار کرده‌اند چیزی شبیه به این ندارند. فردا، تریلر برای استخراج 2 سقوط می کند، و نوید می دهد که یک سواری هیجان انگیز اکشن باشد. این یک دنباله بر فیلم 2020 است استخراج، که توانست به یکی از پربیننده ترین فیلم های نتفلیکس در تمام دوران تبدیل شود. این همچنین اقتباسی از یک رمان گرافیکی است که طرح اصلی را عمدتاً دست نخورده نگه می دارد.

اولین فیلم از این مجموعه که برادران روسو کار روی آن را در سال 2018 آغاز کردند، به دنبال تایلر راک با بازی کریس همسورث است. او یک سرباز سابق SASR است که بعداً به کارهای Black Ops ادامه داد. او برای نجات پسر یک قاچاقچی هندی به بنگلادش سفر می کند، اما به او خیانت می شود. این فیلم در گوجه‌سنج 67 درصد قرار دارد، اما با 70 درصد تماشاگران کمی بهتر عمل کرد. در حالی که بازی همسورث و همه سکانس‌های اکشن با استقبال خوبی مواجه شدند، داستان و فیلمنامه تا حد زیادی از قلم افتاده بود.

همانطور که توسط این پست اینستاگرام توسط Russos فاش شده است، تریلر دنباله فردا اولین بار خواهد بود – و آنها همچنین در به اشتراک گذاشتن تعدادی پوستر برای فیلم خاطرنشان کردند که “همه این پوسترها از یک پوستر بودند … یک پوستر 21 دقیقه ای. “

بیشتر بخوانید: بهترین صحنه های اکشن تک تک در تاریخ

استخراج همچنین اولین ورود به یک جهان منبسط شده بالقوه بود. در سال 2021 شایعه ای منتشر شد مبنی بر اینکه روس ها در حال کار بر روی یک اسپین آف در مورد شخصیت ساجو رندیپ هودا هستند. کریس همسورث نیز در حال بازگشت است استخراج 2، اگرچه جزئیات طرح دنباله به شدت مبهم است. تنها چیزی که واقعاً می دانیم این است که تایلر راک پس از اتفاقات فیلم اول بازگشته است. با وجود اینکه تصور می شد او مرده است، او دوباره برمی خیزد و برای ماموریت دیگری بلند می شود.

استخراج 2 در تاریخ 16 ژوئن در نتفلیکس نمایش داده می شود.

بهترین پوسترهای فیلم اکشن در تاریخ

منبع

Home
Account
Cart
Search