وین دیزل می گوید «Fast X» ممکن است اولین فیلم از سه فیلم نهایی باشد
اخبار سینما

وین دیزل می گوید «Fast X» ممکن است اولین فیلم از سه فیلم نهایی باشد

وقتی یونیورسال یک دهم را اعلام کرد سریع و خشن – که اکنون به عنوان شناخته شده است سریع X – به عنوان قسمت اول یک پایانی دو قسمتی برای کل فرنچایز در نظر گرفته شده بود. سریع X اکنون آماده نمایش است، در حالی که سریع و خشن 11 (سریع یازدهم?) هنوز در مسیری است که تا چند سال دیگر دنبال می شود. اما شاید بالاخره این پایان کار نباشد؟

سریع X به تازگی اولین نمایش جهانی خود را در رم انجام داد و در فرش قرمز، ستاره و تهیه کننده سریال وین دیزل ادعا کرد که یونیورسال اکنون به جای دو فیلم، سه فیلم نهایی می خواهد. مردی که به نام دومینیک تورتو شناخته می شود، توضیح داد: «با شروع ساخت این فیلم، استودیو پرسید که آیا این می تواند دو قسمتی باشد. «بعد از اینکه استودیو این یکی را دید، گفتند، می‌توانید بسازید سریع X فینال، یک سه گانه؟»

بیشتر بخوانید: هر سریع و خشن فیلم، رتبه بندی از بدترین تا بهترین

تا این لحظه، یونیورسال هیچ اعلام رسمی دیگری در مورد موارد اضافی ارائه نکرده است سریع فیلم های فراتر 11.

اگر نویسندگان به‌دقت نتیجه‌گیری خود را با در نظر گرفتن دو فیلم برنامه‌ریزی می‌کردند، لزوماً آسان نبود که یک پایان دو قسمتی را به یک پایانی سه قسمتی تبدیل کنید. با این حال، این یک پیشرفت تکان دهنده نیست. باید فکر کنید تا زمانی که این فیلم‌ها هر بار حدود 1 میلیارد دلار درآمد داشته باشند – آخرین فیلم، F9: حماسه سریع726 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروش کرد – یونیورسال حداقل ایده ادامه فرنچایز را سرگرم خواهد کرد.

با توجه به سریع 11، یونیورسال قبلا تنظیم شده است سریع X کارگردان این فیلم، لوئیس لتریر نیز به سکان هدایت این دنباله باز می گردد. لتریر در آخرین لحظه جایگزین جاستین لین فیلمساز قدیمی فرانچایز بود که کارگردانی آن را بر عهده داشت F9 و قرار شد کارگردانی کند سریع X همچنین، اما مدت کوتاهی پس از شروع ساخت فیلم، از حضور در فیلم انصراف داد.

سریع X جمعه آینده در سینماها اکران می شود. سریع 11 در حال حاضر قرار است در تابستان 2025 دنبال شود.

تمام قدرت های فوق العاده دومینیک تورتو در سریع و خشن

دومینیک تورتو یک ابرقهرمان است. یا احتمالاً یک بیگانه. در هر صورت، او قطعا انسان نیست. و در اینجا لیستی از تمام قدرت های جادویی او وجود دارد.

منبع

Home
Account
Cart
Search