لوئیس لتریر به کارگردانی فیلم "سریع" نهایی بازخواهد گشت
اخبار سینما

هر Super Power Vin Diesel در فیلم های “سریع و خشمگین” دارد

همه قهرمانان شنل نمی پوشند. برخی تی شرت های بدون آستین را ترجیح می دهند.

دومینیک تورتو، قهرمان اصلی فیلم را در نظر بگیرید سریع و خشن فرنچایز، با بازی وین دیزل. زمانی که برای اولین بار در سال 2001 معرفی شد سریع و خشندام یک مسابقه‌دهنده خیابانی و دزد سرسخت بود. با گذشت سالها و سریع این فرنچایز از فیلم جنایی به فیلم‌های پرفروش جهانی تبدیل شد، Dom همچنین از جنایتکار حیله‌گر به جاسوسی چیره دست تبدیل شد و توانایی‌های جسمی و ذهنی‌اش گسترش یافت تا جایی که مسلماً به هر شکلی که می‌توان تصور کرد به یک ابرقهرمان تبدیل شد، جز داشتن یک اسم رمز.

(چی خواهد شد نام ابرقهرمانی دومینیک تورتو؟ این سوال خوبی است و من بخش بهتری از شش سال گذشته را صرف فکر کردن در مورد آن کرده ام. من احساس می کنم با توجه به خلق و خوی دام، عشق به ماشین های قدیمی و تمایلش به مشت زدن به دیوارها با دست خالی، ممکن است فقط “عضله” باشد.)

وین دیزل در نقش دم در فیلم Fast X به کارگردانی لوئیس لتریر.
تصاویر جهانی

بیشتر بخوانید: هر سریع و خشن فیلم، رتبه بندی از بدترین تا بهترین

من اولین کسی نیستم که بگویم دومینیک تورتو یک ابرقهرمان مخفی است. همه کسانی که زوج آخر را تماشا کرده اند سریع و خشن فیلم تبدیل تدریجی او را از یک مسابقه‌دهنده خیابانی به نیمه خدای مرزی تشخیص داده است. اما شایان ذکر است که دومینیک تورتو چند توانایی جادویی عجیب و غریب به عنوان سریع حماسه وارد فینال دو قسمتی خود می شود که از سال 2023 شروع می شود سریع X. می توان موردی را ایجاد کرد که هیچ شخصیت واقعی کتاب های مصور به جز سوپرمن دارای قدرت های فردی متفاوت تر از Dom نیست. و بیایید با واقعیت ها روبرو شویم: سوپرمن قدرتمندتر از یک لوکوموتیو است، اما آیا او تا به حال یک لوکوموتیو را در یک مسابقه شکست داده است؟ آیا او تا به حال یک ماشین را از یک آسمان خراش به آسمان خراش دیگر و سپس به یک آسمان خراش پریده است سوم ساختمان؟ نه، او این کار را نکرده است. مزیت: دومینیک تورتو.

در زیر، فهرستی از تمام قدرت‌های فوق‌العاده Dom را جمع‌آوری کرده‌ام، که با آن‌هایی که تقریباً قابل توضیح هستند شروع می‌شود و با آن‌هایی که فقط در صورتی معنا پیدا می‌کنند که دومینیک تورتو نوعی هایلندر یا چیزی شبیه به آن باشد، به پایان می‌رسد.

تمام قدرت های فوق العاده دومینیک تورتو در سریع و خشن

دومینیک تورتو یک ابرقهرمان است. یا احتمالاً یک بیگانه. در هر صورت، او قطعا انسان نیست. و در اینجا لیستی از تمام قدرت های جادویی او وجود دارد.

منبع

Home
Account
Cart
Search