گروه گرانج کیانو ریوز اولین نمایش ۲۰ سال اخیر را اجرا خواهد کرد
اخبار سینما

گروه گرانج کیانو ریوز اولین نمایش ۲۰ سال اخیر را اجرا خواهد کرد

به روز رسانی (11 مه 2023): Dogstar، هنرپیشه کیانو ریوز، گروه آلت راک/گرانج دهه 90، اولین نمایش خود را پس از 20 سال اعلام کرد. چرخش گزارش شده است.

Dogstar که شامل خواننده-گیتاریست برت دامروز و درامر راب میلهاوس است، اولین حضور عمومی خود را از سال 2002 در 27 می امسال در جشنواره BottleRock 2023 در ناپا، کالیفرنیا انجام خواهد داد.

پست اصلی در بازگشت آنها را در زیر بخوانید.

Dogstar، گروه کیانو ریوز، دوباره دور هم جمع شده‌اند، مطالب جدیدی می‌نویسند و اولین کنسرت‌های خود را در دو دهه آینده برنامه‌ریزی می‌کنند. آنها تابستان گذشته از بازگشت خود خبر دادند.

آخرین باری که Dogstar آهنگی را در سال 2003 با کاور آنها منتشر کرد آقای بزرگ“درخشش” برای آلبوم ادای احترام. اما آنها از سال 2000 آلبوم خود را منتشر نکرده اند. پایان خوش. در سال 2022، آنها گفتند که دوباره متحد می شوند، و اکنون یک به روز رسانی ارائه کرده اند.

داگ استار در اظهارنظر آوریل در مورد جدیدترین نظرات خود گفت: “از همه برای نظرات محبت آمیز متشکرم.” اینستاگرام در مورد فعالیت های فعلی خود پست کنند. ما از دیدن چنین واکنشی بسیار خوشحالیم! اضافه کردند. “انتظار این را نداشتم. این باعث می شود که ما بخواهیم حتی بیشتر بازی کنیم.”

در مورد مواد جدید داگ استار و کنسرت‌های آتی، گروه گفت که «در تابستان امسال چند موسیقی جدید و به دنبال آن کنسرت‌ها منتشر خواهند کرد. به محض اینکه همه چیز مشخص شد، بلافاصله به همه اطلاع خواهیم داد.”

بیشتر بخوانید: بهترین گروه های فیلم تخیلی

آنها ادامه دادند: “کارهای زیادی باید انجام شود، اما مطمئن باشید، ما در این راه هستیم و تیم فوق العاده ای را جمع آوری کرده ایم.”

Dogstar همچنین گفت: “ما همچنین قصد داریم یک موزیک ویدیو را برای حمایت از اولین آهنگ خود بسازیم. این تمام چیزی است که اکنون می توانم بگویم. بی صبرانه منتظر به اشتراک گذاشتن موسیقی جدیدمان با همه هستیم. این رضایت‌بخش‌ترین و پرمعنی‌ترین مجموعه آهنگ‌هایی است که تا به حال انجام داده‌ایم. باز هم از اینکه اینقدر با ما صبور بودید متشکرم ما واقعاً بهترین و وفادارترین طرفداران را داریم!»

تاریخچه سگ استار

داگ استار، علیرغم موفقیت اولیه محدود، در فرهنگ راک دهه 90 به چشم می خورد. همکارهای آلت راکر ویزر نام گروه خود را تعیین کردند قبل از افتتاح برای Dogstar در سال 1992.

داگ استار در سال 1991 در لس آنجلس تشکیل شد و ریوز در گیتار باس، رابرت میلهاوس نوازنده درام و گرگ میلر در گیتار حضور داشت. گروه آلترناتیو راک با تأثیرات پانک و گرانج می نواخت و به خاطر اجراهای پرانرژی خود معروف شد.

کیانو ریوز در یک گروه موسیقی؟

Dogstar پروژه ای برای ریوز بود در حالی که او در بازیگری کار می کرد. EP آنها کواترو فرماجی ظهور در سال 1996. دارای نقاط مهمان از رودخانه فینیکس و جان فروسیانته. داگ استار در سال 2002 منحل شد.

بدترین فیلم های دارای رتبه X و NC-17

این فیلم‌ها دارای رتبه‌بندی X و NC-17 بودند – اما حتی بزرگسالان هم نباید آنها را تحمل کنند.

منبع

Home
Account
Cart
Search