دختر پل واکر در فیلم Fast X نقش آفرینی می کند
اخبار سینما

دختر پل واکر در فیلم Fast X نقش آفرینی می کند

را سریع و خشن خانواده به تازگی یک عضو جدید و بسیار معنادار اضافه کرده است.

میدو واکر، دختر آخرین پل واکر، در اینستاگرام خود فاش کرد که در آخرین قسمت این فرنچایز، چیزی را به عنوان “کمئو” توصیف کرده است. سریع X.

اولین روزه در یک سالگی آزاد شد! واکر در کپشن عکس اینستاگرام نوشت. من در صحنه فیلمبرداری با تماشای پدرم، وین، جوردانا، میشل، کریس و دیگران در مانیتور بزرگ شدم. به لطف پدرم در خانواده ای سریع به دنیا آمدم. من نمی توانم باور کنم که اکنون من هم می توانم آنجا باشم.”

تصویر ارائه شده Meadow Walker را در یک هواپیمای تجاری نشان می دهد.

بیشتر بخوانید: آخرین سریع و خشن فیلم کارگردان خود را دارد

او اضافه کرد: “متشکرم [Fast X director Louis Leterrier] برای مهربانی، صبر و حمایت شما به نظر می رسد از زمانی که ما شروع به کار کردیم، شما بخشی از خانواده بوده اید، خوشحالم که این تازه شروع است.»

واکر، که در شش مورد از هفت مورد اول ظاهر شد سریع برایان اوکانر در سال 2013 در یک تصادف رانندگی درگذشت. خشمگین 7 در آن زمان هنوز در حال تولید بود، بنابراین قسمت او با استفاده از دوبل های دیجیتال و استند این ها تکمیل شد. هر یک سریع از آن زمان این فیلم شامل ادای احترام زیادی به واکر شده است، از جمله نام پسر شخصیت وین دیزل برایان به افتخار او.

واکر پست خود را با این جمله به پایان رساند: «خیلی خوشبختم که می‌توانم میراث پدرم را گرامی بدارم و این را برای همیشه با او به اشتراک بگذارم. من عاشق همه شما هستم.”

سریع X اکران در سینماها در همه جا در تاریخ 17 مه. یازدهمین فیلم از این فرانچایز به دنبال آن خواهد بود تا مجموعه یک بار برای همیشه به پایان برسد.

فیلم های محبوبی که قرار بود خیلی تاریک تر باشند

اگر فیلمنامه‌های اصلی (تاریک‌تر) خود را حفظ می‌کردند، ممکن بود اوضاع برای این فیلم‌های موفق متفاوت باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search