دنباله «جمعه عجیب» در حال وقوع است
اخبار سینما

دنباله «جمعه عجیب» در حال وقوع است

در پاییز، به نظر می رسید که دیزنی در حال بررسی دنباله ای برای آن است جمعه عجیبنسخه 2003 کمدی نمادین تعویض بدن. ظاهراً ملاحظات بسیار جدی بود – زیرا فیلم اکنون در حال پیشرفت است و هر دو ستاره اصلی آن، جیمی لی کرتیس و لیندسی لوهان هر دو انتظار می‌رود برای فیلم دیگری بازگردند. جمعه عجیب (جمعه عجیب تر؟)

یک قطعه در مجله نیویورک تایمز در بیستمین سالگرد سال 2003 جمعه عجیب تایید کرد که دنباله به طور رسمی در دست ساخت است. علاوه بر فاش کردن این که فیلمنامه توسط الیزه هالندر نوشته شده است، جزئیات بیشتری وجود نداشت، اما کورتیس توضیح داد که چرا فکر می‌کند زمان مناسبی برای ادامه آن است. همانطور که او گفت …

همانطور که من با پایان هالووین به سراسر جهان می رفتم، مردم می خواستند بدانند که آیا قرار است جمعه دیگری وجود داشته باشد. چیزی واقعاً یک آکورد را لمس کرد. وقتی برگشتم، با دوستانم در دیزنی تماس گرفتم و گفتم: «احساس می‌کنم که قرار است فیلمی ساخته شود».

لوهان افزود: «ما فقط چیزی می‌سازیم که مردم کاملاً آن را می‌پرستند».

بیشتر بخوانید: چرا Bodyswaps ژانر عالی سینماست؟

اکنون که لوهان به اندازه کافی بزرگ شده است که خودش مادر باشد (او در حال حاضر در انتظار اولین فرزندش است) در واقع به نظر می رسد یک مفهوم ایده آل برای دیگری وجود داشته باشد. دمدمی مزاج فیلم – شاید با مادربزرگ جیمی لی کرتیس که با لوهان بالغ معاوضه می‌کند، یا حتی یک مبادله سه‌طرفه با دختر یا پسر لوهان (اگرچه واقعاً یک دختر با توجه به این فرض، منطقی‌تر است).

را جمعه عجیب این مفهوم در رمانی از مری راجرز در سال 1972 سرچشمه گرفت. اولین بار در سال 1976 در فیلمی با بازی جودی فاستر جوان و باربارا هریس روی پرده اقتباس شد. جدیدترین روی صفحه جمعه عجیب یک نسخه موزیکال 2018 بود که از کانال دیزنی پخش شد.

10 عنوان عجیب و غریب که فیلم های محبوب تقریباً از آنها استفاده کردند

این فیلم های نمادین تقریباً عناوین نه چندان نمادینی داشتند.

منبع

Home
Account
Cart
Search