Quantumania به زودی برای دیزنی + عرضه می شود
اخبار سینما

Quantumania به زودی برای دیزنی + عرضه می شود

به نظر می رسد که دیزنی در حال ایجاد یک استراتژی انتشار جدید با Ant-Man And The Wasp: Quantumania. برای اولین بار استفاده شد آواتار: راه آب، اما به نظر می رسد این یک حالت عادی جدید است.

فیلم قبلی، کوانتومانیامتأسفانه، امتیاز Rotten Tomatoes را در بین کمترین امتیازهای فیلم های مارول دارد. در 47 درصد خشن قرار دارد، در حالی که امتیاز تماشاگران 83 درصد است. در حالی که این احتمالاً ربطی به هیچ یک از اخبار انتشار ندارد، منطقی است که انداختن آن در دیزنی + به عنوان یک فکر بعدی باشد. همانطور که گفته شد، علیرغم استقبال منفی منتقدان، فیلم همچنان توانست بودجه خود را در گیشه دو برابر کند.

در ابتدا، تنها خبری که داشتیم کوانتومانیا انتشار برای نسخه فیزیکی و دیجیتالی بود. این یک پنجره 60 روزه بین اجرای تئاتر تا اکران فیزیکی داشت. نسخه دیجیتالی در 18 آوریل منتشر شد، در حالی که نسخه‌های بلوری و 4K فیلم قرار است در 16 مه اکران شوند. تنها چیزی که در مورد این نسخه باعث شد طرفداران را از بین ببرند این است که هیچ خبری از تاریخ انتشار +Disney وجود ندارد. . حالا چرا باید دقیقا اینطور باشد؟

مرد مورچه ای و زنبور: کوانتومانیا
مارول

بیشتر بخوانید: 20 بازیگری که در نقش های بد مارول تلف شدند

در نهایت ما اکنون آن را می دانیم Ant-Man and the Wasp: Quantumania از 17 مارس برای پخش در Disney+ در دسترس خواهد بود. این طبق توییت رسمی است. مرد مورچه ای حساب توییتر.

سری بعدی Marvel Disney+، تهاجم مخفی، در تاریخ 21 ژوئن در سرویس استریم پخش خواهد شد. این اولین سریال Disney+ Marvel در سال 2023 خواهد بود، پس از اینکه این شرکت سه سریال کامل و دو سریال ویژه را در سال 2022 منتشر کرد. مگر اینکه این شرکت سال 2023 به طور شگفت انگیزی شلوغ داشته باشد، امسال سال بزرگی را رقم خواهد زد. حذف برای خروجی تلویزیون مارول.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

بزرگترین بمب های باکس آفیس مارول

این فیلم‌ها که بر اساس کمیک‌های منتشر شده توسط مارول ساخته شده‌اند، موفقیت‌آمیز نبودند – و به عبارتی ملایم‌تر.

منبع

Home
Account
Cart
Search