ستاره های اما استون می روند فرانکشتاین کامل
اخبار سینما

ستاره های اما استون می روند فرانکشتاین کامل

تیزر رسمی برای چیزهای بیچاره منتشر شده است، و به نظر عجیب می رسد فرانکشتاین برای قرن 21 این فیلم بر اساس کتابی از سال 1992 نوشته آلیسدیر گری ساخته شده است. لندن نقد کتاب آن را «کتاب فوق‌العاده سریع، خنده‌دار، کثیف و متفکر» نامید. اگر این نشانه‌ای از حال و هوای فیلم باشد، می‌توان گفت که منطقی است که توسط Searchlight به جای خود استودیو قرن بیستم تولید شده است.

این کتاب درباره زنی به نام اما باکستر است که توسط دکتر گادوین باکستر بازسازی شده است. بلا برای مدتی تحت حمایت و قیمومیت گادوین زندگی می کند تا زمانی که متوجه می شود که در دنیا چیزهای بیشتری از آنچه به او گفته می شود وجود دارد. در آن نقطه، او با دانکن ودربرن فرار می کند. ودربرن یک وکیل متین اما تا حدی فاسد است. او به دور دنیا سفر می کند، آزاد است تا درک خودش را از دنیای اطرافش ایجاد کند.

اولین تیزر را تماشا کنید چیزهای بیچاره زیر:

بیشتر بخوانید: عجیب ترین برنامه های تلویزیونی واقعیت

فیلم شامل مضامین سنگینی از آزادی زنان است، همانطور که رمان نیز همینطور است. زندگی گذشته بلا باکستر اساساً از او پنهان است، زیرا همه چیزهایی که او در مورد خودش و جهان می داند توسط شوهرش ساخته شده است. پس از رهایی از این جهان بینی، او قادر است به جای اینکه فقط یک زن در دنیای مردانه زندگی کند، معنای انسان شدن را بیاموزد.

بازیگرانی چون اما استون و مارک روفالو و ویلم دافو و رامی یوسف در این فیلم حضور دارند. این فیلم همچنین توسط یورگوس لانتیموس برنده جایزه کارگردانی شده است که پیش از این فیلم هایی مانند خرچنگ و مورد علاقه (که همچنین استون را در اجرای نامزد اسکار بازی کرد.) فیلمنامه توسط تونی مک نامارا نوشته شده است که در فیلمنامه نیز همکاری داشته است مورد علاقه.

موردانتظارترین فیلم های سال 2023

در اینجا 20 مورد از بزرگترین و هیجان انگیزترین عناوینی که در سال 2023 به سینماها می آیند، آورده شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search