چرا ساختن یک فیلم دیگر از «جنگ ستارگان» اینقدر طول می کشد؟
اخبار سینما

چرا ساختن یک فیلم دیگر از «جنگ ستارگان» اینقدر طول می کشد؟

مدتی است که هیچ کدام را ندیده ایم جنگ ستارگان رسانه در صفحه بزرگ برای برخی، این چیز خوبی است. دیگران خوشحال نیستند تسلی اصلی در اینجا این است که بین نمایش هایی مانند اندور و ماندالوریان، ما در واقع خروجی بسیار قوی داریم. با این حال، غیبت باعث می شود که قلب علاقه بیشتری پیدا کند، و این احتمال وجود دارد که اگر بین آثاری که در این مجموعه وارد می شوند، بیشتر منتظر بمانیم، سینماها غرق در دنباله ها و اسپین آف های متوسط ​​نخواهند بود.

کارگردانان ریان جانسون و تایکا وایتیتی هر دو ظاهراً روی آن کار می کردند جنگ ستارگان فیلم های بلند برای IP اما هیچکدام در حال حاضر در تقویم اکران دیزنی به هیچ عنوان رسمی نیستند. کاتلین کندی، رئیس لوکاس‌فیلم اخیراً در مورد هر دو پروژه صحبت کرد و توضیح داد که کارگردانان آن‌ها کارهای مختلفی دارند که باعث تاخیر در انتشار اولین فیلم جدید شده است. جنگ ستارگان فیلم از سال 2019 ظهور اسکای واکر.

بیشتر بخوانید: بازیگران بزرگی که در آن تلف شدند جنگ ستارگان نقش ها

کندی با او صحبت کرد امپراتوری، جایی که او توضیح داد که چه اتفاقی برای سه گانه پیشنهادی جانسون افتاد فیلم های جنگ ستارگان …

من و ریان مدام صحبت می کنیم. او فقط به موفقیت بیشتر و بیشتر ادامه می دهد، و این باعث می شود همه چیز بیشتر و بیشتر به عقب برود. یه روز اینو بفهمیم

در مورد فیلم وایتیتی، کندی این به‌روزرسانی را ارائه کرد: «تایکا در حال کار کردن است. او فقط، و از من عصبانی نمی شود که این را می گویم، آهسته. ما چند تا اکت داریم، به یک سوم نیاز داریم.»

کندی همچنین گفت که پروژه‌هایی با بازی لاندو کالریسیان و اسکادران سرکش خلبانان ایکس وینگ «هنوز در دست اجرا هستند». کندی گفت، هدف اصلی این است که اطمینان حاصل شود که پروژه‌ها “عالی” هستند، نه اینکه به موقع به پایان رسیده و به تاریخ انتشار دلخواه خود برسند.

او افزود: “ما این فیلم ها را زمانی می سازیم که آماده ساخت شوند.”

با این حال، هر کسی حدس می‌زند چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد. لوکاس فیلم سه مورد دیگر را اعلام کرد جنگ ستارگان فیلم های ماه گذشته، از جمله فیلمی برای ری اسکای واکر، فیلمی که در اولین روزهای زندگی جدی رخ می دهد، و پروژه ای متقاطع که همه قهرمانان را متحد می کند. جنگ ستارگاننمایش های مختلف دیزنی + در یک داستان.

هر جنگ ستارگان فیلم، رتبه بندی از بدترین تا بهترین

اینجا هر تئاتری است جنگ ستارگان فیلم، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search