«جعبه پرنده» یک فیلم اسپین آف در نتفلیکس دریافت می کند
اخبار سینما

«جعبه پرنده» یک فیلم اسپین آف در نتفلیکس دریافت می کند

اکنون پنج سال از اولین نمایش آن در نتفلیکس فاصله گرفته است، جعبه پرنده همچنان یکی از بزرگترین فیلم هایی است که سرویس استریم تا کنون منتشر کرده است. داستان ترسناک پسا آخرالزمانی بر اساس رمانی از جاش مالرمن با بازی ساندرا بولاک – که در آن زمان یکی از اولین ستاره های لیست A بود که به نتفلیکس راه یافت – به عنوان یک بازمانده در دنیایی که مردم مجبور به خودکشی هستند. بعد از دیدن … چیزی

حتی امروز، جعبه پرنده در فهرست ده فیلم برتر تاریخ نتفلیکس در رتبه سوم قرار دارد و تنها پس از فیلم اکشن دواین جانسون قرار دارد. اعلام قرمز و کمدی آخرالزمانی آدام مک کی به بالا نگاه نکن (هر دو هزینه دارند زیاد ساختن بیشتر از جعبه پرنده.) مشترکین ساعت های بیشتری را تماشا کردند جعبه پرنده در نتفلیکس نسبت به عناوین محبوب مانند پیاز شیشه ای یا مرد خاکستری یا پروژه آدام یا استخراج.

به طور معمول شما فرض می کنید که چنین شکستی دنباله خواهد داشت. (بسیاری از فیلم های دیگر در لیست بالا در حال حاضر دنباله هایی در دست تولید دارند، مانند استخراج 2، که اواخر تابستان امسال نمایش داده می شود.) در عوض، جعبه پرنده در حال گرفتن نوعی اسپین آف، یک فیلم جدید با عنوان جعبه پرنده بارسلونا، در اسپانیا در جریان همان حوادث آخرالزمانی. اولین تیزر این فیلم به شرح زیر است:

بیشتر بخوانید: همه چیز جدید در نتفلیکس در می 2023

اگرچه این یک رویکرد جدید برای ادامه یک فرنچایز فیلم است، اما برای خروجی تلویزیونی نتفلیکس غیرمعمول نیست، جایی که آنها اغلب اسپین آف های بین المللی را برای سریال های محبوب ایجاد می کنند که می توانند در سراسر جهان پخش شوند. سرقت پول ایجاد کرد سرقت پول: کره – منطقه امنیتی مشترک، در حالی که سری محبوب شیرینی پزی میخکوب شد! اسپین آف هایی با شرکت کنندگان مکزیکی، اسپانیایی، فرانسوی و آلمانی دریافت کرده است. ثابت شده است که این یک فرمول برنده برای نتفلیکس در تلویزیون است. جالب است که ببینیم همین رویکرد در مورد فیلم‌ها چگونه عمل می‌کند.

اینجاست جعبه پرنده بارسلونا خلاصه رسمی:

از تولیدکنندگان پدیده جهانی، جعبه پرنده، BIRD BOX BARCELONA، بسط فیلمی است که در سال 2018 مخاطبان را جذب کرد. پس از اینکه یک نیروی مرموز جمعیت جهان را از بین می برد، سباستین باید سفر بقای خود را در خیابان های متروک بارسلون طی کند. همانطور که او با سایر بازماندگان اتحاد ناآرام برقرار می کند و آنها سعی می کنند از شهر فرار کنند، یک تهدید غیرمنتظره و حتی شوم بیشتر می شود.

جعبه پرنده بارسلونا برای اولین بار در نتفلیکس در 14 جولای برنامه ریزی شده است.

فیلم های تصادفی که بازدیدهای غیرقابل توضیحی در نتفلیکس در سراسر جهان دارند

این فیلم‌های بد قدیمی، تصادفی یا مسطح در 10 فیلم برتر نتفلیکس در بسیاری از کشورهای جهان دیده می‌شوند.

منبع

Home
Account
Cart
Search