برگر کینگ از برگر «آیه عنکبوتی» با نان قرمز رونمایی کرد
اخبار سینما

برگر کینگ از برگر «آیه عنکبوتی» با نان قرمز رونمایی کرد

قدرت زیاد مسئولیت زیاد هم می آورد. و با مسئولیت بزرگ می آید … اوه، همبرگر روی نان قرمز؟

ببین، من قصد ندارم وانمود کنم که آن را درک می کنم. من فقط حقایق را در اینجا بیان می کنم: به افتخار Spider-Man: Across the Spider-Verse، برگر کینگ یک آیتم منوی ویژه با زمان محدود را ارائه می دهد که آن را “Spider-Verse Whopper” می نامند. در تصویر بالا همین است.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، Spider-Verse Whopper «شامل یک نان قرمز رنگ است که روی آن دانه‌های کنجد سیاه قرار گرفته است، که الهام گرفته از خود وب‌بند شگفت‌انگیز، همراه با پنیر سوئیسی ذوب‌شده و تمام تاپینگ‌های سنتی هوپر – از جمله گوجه‌فرنگی آبدار، کاهوی ترد است. سس مایونز خامه ای، سس کچاپ، ترشی ترد و پیاز سفید خلال شده.» همچنین می توانید Spider-Verse Whopper را با بیکن سفارشی کنید. (فقط به اسپایدر هام نگویید.)

11022640 – SPIDER-MAN: ACROSS THE SPIDER-VERSE
انیمیشن سونی پیکچرز

بیشتر بخوانید: هر به آیه عنکبوتی تخم مرغ عید پاکی که در سینماها از دست دادید

برگر کینگ پیشنهادهای غذایی خود را با یک «Spider-Verse Sundae» که «دارای بستنی نرم سرو با آب نبات های شکلاتی سیاه و قرمز است» تقویت می کند. فقط فکر کنید، جایی در Spider-Verse یک مرد عنکبوتی ساخته شده از بستنی وجود دارد، و در آن جهان، این اساساً یک عمل آدم خواری است.

ظاهراً از امروز، برگر کینگ‌های منتخب، از جمله مواردی در نیویورک (آستوریا، کوئینز)، فرانسه، امارات متحده عربی و برزیل، در آیه عنکبوتی مضمون “جایی که مهمانان می توانند خود را در Spider-Verse غوطه ور کنند.” هر چه که این بدان معنی است.

را در سراسر آیه عنکبوتی آیتم های منوی برگر کینگ از 15 می تا 21 ژوئن در رستوران های شرکت کننده در سراسر کشور در دسترس خواهند بود.مرد عنکبوتی: در سراسر آیه عنکبوتی خود در تاریخ 2 ژوئن در سینماها اکران می‌شود، بنابراین می‌توانید از نظر تئوری یک Whopper را با یک نان قرمز با خود به هنگام دیدن آن به سالن تئاتر ببرید. و منظورم از شما من است.)

اگر چیزی در مورد من می دانید، می دانید که من به طرز بیمارگونه ای مجذوب غذای کراوات فیلم هستم. و بنابراین من برای شما قسم می خورم – همانطور که پیتر پارکر به یاد عموی فقیدش بن سوگند یاد کرد – که من این هوپر قرمز قرمز عجیب و غریب را بخورم. فکر نمی‌کنم از زمانی که ونوم چای یخی سریع خود را تهیه کرده است، برای مصرف چیزی هیجان‌زده نبوده‌ام.

هر فیلم مرد عنکبوتی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

با قدرت فوق العاده، فیلم های مرد عنکبوتی عالی عرضه می شود. (گاهی.)

منبع

Home
Account
Cart
Search