«بلید» مارول توسط Writer's Strike خاموش شد
اخبار سینما

«بلید» مارول توسط Writer’s Strike خاموش شد

بلید ممکن است سخت‌تر از خون‌آشام‌ها باشد، اما او با اعتصاب یک نویسنده قابل مقایسه نیست.

طبق گزارش ها، مارول پیش تولید را متوقف کرده است تیغهنسخه آنها از قهرمان خون آشام که در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 به موفقیت بزرگی برای وسلی اسنایپس تبدیل شد. این فیلم جدید با بازی ماهرشالا علی و کارگردانی Yann Demange ساخته خواهد شد. این اولین فیلم پرفروشی است که ظاهراً مستقیماً تحت تأثیر اعتصاب نویسندگان اخیر توسط WGA قرار گرفته است.

هالیوود ریپورتر ادعا می کند که این فیلم قرار بود ماه آینده وارد مرحله تولید شود و این کارآگاه واقعینیک پیزولاتو اخیراً برای بازسازی فیلمنامه آورده شده بود. اما با شروع کامل اعتصاب نویسندگان، «زمان به پایان رسید» تا فیلمنامه اصلاح شده به موقع تمام شود تا تولید طبق برنامه شروع شود.

بیشتر بخوانید: هر فیلم مارول ساخته شده، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

در مورد بقیه لوح های آینده مارول، THR ادعا می کند که استودیو در حال حاضر دارد کاپیتان آمریکا: نظم نوین جهانی، و سریال تلویزیونی آگاتا: کوون آشوب و مرد شگفت انگیز همه در حال حاضر در حال تولید، با ددپول 3 و صاعقه قرار است در چند هفته آینده جلوی دوربین ها برود. ظاهراً، آن فیلم‌نامه‌ها به اندازه‌ای قوی هستند که تولید ادامه پیدا کند (یا در برخی موارد شروع شود) – اگرچه اگر آن فیلم‌ها می‌خواستند نویسنده‌ای در صحنه فیلم‌برداری روی بازنویسی‌های لحظه آخری کار کند، تا زمانی که اعتصاب ادامه دارد، امکان‌پذیر نخواهد بود. (مارول معروف است که فیلمنامه‌هایش را در صحنه فیلم‌برداری و گاهی تا مراحل پس از تولید دوباره کار می‌کند.)

تیغه در حال حاضر برای اکران در سینماها در تاریخ 6 سپتامبر 2024 برنامه ریزی شده است. هنوز مشخص نیست که آیا تعطیلی این فیلم بر برنامه زمانی فیلم تأثیر می گذارد یا خیر. احتمالاً در حال حاضر هیچ کس پاسخ این سؤال را نمی داند و تا زمانی که نبینیم اعتصاب نویسندگان چقدر ادامه خواهد داشت، هیچ کس نمی داند.

بزرگترین بمب های باکس آفیس مارول

این فیلم‌ها که بر اساس کمیک‌های منتشر شده توسط مارول ساخته شده‌اند، موفقیت‌آمیز نبودند – و به عبارتی ملایم‌تر.

منبع

Home
Account
Cart
Search