تونی گیلروی در نقش کارگردان «روگ وان»: «اوه خدای من.  نه
اخبار سینما

تونی گیلروی در نقش کارگردان «روگ وان»: «اوه خدای من. نه

چه زمانی Rogue One: A Star Wars Story این فیلم که در اواخر سال 2016 وارد سینماها شد، کاملاً متفاوت از فیلمی بود که تریلرهای آن وعده داده بودند. در واقع، اینجا در ScreenCrush مقاله ای به نام «18 لحظه از یک سرکش تریلرهایی که واقعاً در فیلم نیستند» که جزئیات تمام مواردی را که در تدوین از فیلم بریده شده بود، نشان می دهد. یک یا دو ضربه یا شات در یک تریلر که در فیلم پایانی قرار نگرفته اند، غیرعادی نیستند. اما 18؟ این چیز بی سابقه ای است.

این تغییرات نتیجه فیلمبرداری مجدد گسترده و کارهای پس از تولید بود یک سرکش. ظاهراً بیش از یک ماه صرف فیلمبرداری بیشتر برای این فیلم شد جنگ ستارگان پیش درآمد، که بیشتر آن توسط تونی گیلروی، نویسنده فیلم، نظارت می شود. جزئیات دقیق اینکه چه کسی کاری را انجام داده است هرگز کاملاً مشخص نبود – گرت ادواردز کارگردان اصلی و معتبر فیلم بود – اما گیلروی به وضوح روی قسمت نهایی منتشر شده کار زیادی انجام داد. سپس به ایجاد آن ادامه داد یک سرکش سری پیش درآمد اندور.

تمام تغییرات به یک سرکش ساخته اند جنگ ستارگان طرفداران به شدت کنجکاو هستند که ببینند فیلم در ابتدا باید چه شکلی باشد – و اینکه آیا شانسی وجود دارد که در نهایت شاهد یک برش جایگزین از فیلم باشیم که بیشتر از آن دیدگاه را شامل شود. آیا یک کات کارگردان یا یک کات طولانی در انتظار انتشار وجود دارد؟

به گفته گیلروی، پاسخ به این سوال یک نه قطعی است. (مانند نقل قول او به معنای واقعی کلمه “اوه خدای من. نه.”)

بیشتر بخوانید: هر جنگ ستارگان رتبه بندی فیلم از بهترین تا بدترین

گیلروی گفت هالیوود ریپورتر….

من قصد ندارم وارد جزئیات بیشتر شوم. اما هرچه می شنوید مردم در مورد آنچه در آن فیلم رخ داده است به صورت آنلاین صحبت می کنند، کمتر می دانند. این تمام چیزی است که باید گفته شود. شاید روزی… اما نه. این بهترین نسخه از آن فیلم است که می توانید در زمان ارائه شده تصور کنید.

باشه فراموش کن الف یک سرکش برش کارگردان یکی کتابی در مورد چی بنویسه واقعا در پشت صحنه پایین رفت آن فیلم به نظر می رسد که خواندن آن جهنمی خواهد بود. گیلروی اندور به زودی برای فصل دوم و آخر در دیزنی + بازخواهد گشت.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

بدترین لحظات در پیش درآمدهای «جنگ ستارگان».

برخی از مردم به عشق رسیده اند جنگ ستارگان پیش درآمدها این لحظات نشان می دهد که چرا ما هنوز طرفدار نیستیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search