«ارباب جنگ» بالاخره دنباله‌ای می‌گیرد
اخبار سینما

«ارباب جنگ» بالاخره دنباله‌ای می‌گیرد

مطمئناً این روزها دنباله های فیلم زیاد است. در طول سال تقویمی مواقعی وجود دارد که احساس می کنیم تمام چیزی که به دست می آوریم دنباله هایی در سینماها هستند. با این حال، هر چند وقت یکبار، اعلام یک دنباله می تواند شما را شگفت زده کند.

نمونه موردی: درام فروشنده اسلحه در سال 2005 ارباب جنگ اکنون دنباله ای با عنوان، به درستی، دریافت خواهد کرد، اربابان جنگ. این فیلم با حضور نیکلاس کیج، ستاره اصلی، نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده خواهد داشت ارباب جنگ خالق اندرو نیکول نکته بعدی این است که شخصیت کیج با پسر خودش که نقش آن را بازی می کند در تجارت فروش اسلحه شریک می شود. آی تیبیل اسکارسگارد

بیانیه مطبوعاتی رسمی فرضیه دنباله را اینگونه توصیف می کند:

در اربابان جنگ، یوری اورلوف (کیج)، بدنام‌ترین تیرانداز جهان، متوجه می‌شود که پسری به نام آنتون (اسکارسگارد) دارد که سعی نمی‌کند اشتباهات پدرش را اصلاح کند، بلکه سعی می‌کند از آنها سربلند بیرون بیاید. آنتون نه تنها با فروش اسلحه، بلکه به عنوان “کشنده ماشه” نیز در حال جمع آوری ارتش مزدور برای مبارزه با درگیری های خاورمیانه آمریکا است. این داستان رقابت تلخ یوری و آنتون است – حتی در تضاد بر سر یک زن. وقتی پدر و پسر به جنگ بروند چه کسی پیروز خواهد شد؟ یوری اورلوف از Lord of War یک شخصیت ترکیبی است که بر اساس دلالان اسلحه متعدد ساخته شده است.

بیشتر بخوانید: فیلم های محبوبی که در ابتدا قرار بود تاریک تر باشند

در فیلم اصلی، اورلوف کیج بینندگان را به دنیای تجارت غیرقانونی اسلحه می برد. همانطور که خلاصه داستان نشان می دهد، نیکول شخصیت را بر اساس دلالان اسلحه واقعی ساخته است.

در اینجا نظر نیکول در مورد خبر این دنباله که تقریبا 20 سال پس از فیلم اصلی منتشر می شود، بود.

چیزهای بیشتری برای کشف این شخصیت ها وجود دارد… افلاطون به بهترین وجه این را گفت – “فقط مردگان پایان جنگ را دیده اند.” من مشتاقانه منتظر هستم که زمان بیشتری را در شرکت شیطان جذاب که یوری اورلوف و اکنون پسر نامشروع او است – بگذرانم – که معلوم شد به هیچ وجه مشروع نیست.

FilmNation به دنبال فروش حقوق بین‌المللی فیلم در جشنواره فیلم کن در اواخر این ماه است. اصلی ارباب جنگ حدود 72 میلیون دلار در سینماهای سراسر جهان در مقابل بودجه گزارش شده 50 میلیون دلاری فروش کرد.

بهترین فیلم هایی که بر اساس زندگی خود کارگردان ساخته شده اند

این فیلم ها جان کارگردانانشان را گرفتند و آنها را به آثار هنری شگفت انگیز تبدیل کردند.

منبع

Home
Account
Cart
Search