دریافت جایزه تام کروز هنگام خلبانی هواپیما را تماشا کنید
اخبار سینما

دریافت جایزه تام کروز هنگام خلبانی هواپیما را تماشا کنید

تام کروز به دلیل اجرای بدلکاری های خودش به خوبی شناخته شده است، پس چرا همه را مجبور می کنیم تا فیلم بعدی او منتظر بمانند؟ تام کروز در آخر هفته در جوایز فیلم MTV در بخش “بهترین اجرای یک فیلم” برنده شد و جایزه خود را با سبک تام کروز دریافت کرد.

کروز این جایزه را برای کارش در دنباله‌ای که مدت‌ها منتظرش بودیم، برد تاپ گان: ماوریک، بنابراین کروز در نوع خود پذیرفت: پرواز موستانگ معروف P-51 که در چوب لباسی ماوریک در فیلم دیده می شود.

بیشتر بخوانید: استیون اسپیلبرگ می‌گوید تام کروز الاغ هالیوود را نجات داد

کروز از همه تشکر کرد که به او اجازه دادند چند بار آنها را سرگرم کند قبل از اینکه به همه بگوید که برنامه آینده را بررسی کنند. Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول. برای کسانی که تعجب می کنند، این فیلم برای اکران در 12 ژوئیه 2023 برنامه ریزی شده است. با توجه به انواع شیرین کاری هایی که در نمایش داده شده است. ماموریت غیرممکن این سریال تا اینجای کار، منطقی است که بدلکاری های فیلم آینده بزرگتر از همیشه باشد. برخی از سکانس‌های قابل توجه از گذشته این فرنچایز عبارتند از حرکت کروز از برج خلیفه یا آویزان شدن از بیرون یک هواپیمای جت در حین برخاستن.

همچنین گفته شده است که نوعی موتور سیکلت بزرگ به داخل پرش خواهد شد Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت اول. اگرچه ممکن است بسیار خطرناک باشند و گاهی اوقات ما برای ایمنی کروز نگران هستیم، این بخشی از سرگرمی است. او هیچ نشانه‌ای نشان نمی‌دهد که قصد دارد به این زودی‌ها را کاهش دهد، حتی اگر کروز اکنون 60 سال دارد. بدلکاری ها اکنون بخشی از برند او هستند… دلیل اینکه مردم برای دیدن فیلم های او بیرون می روند. این قطعا بخش بزرگی از آنچه ساخته شده است تاپ گان: ماوریک خیلی چشمگیر

تام کروز شماره 1 باکس آفیس در دهه

تام کروز اکنون در پنج دهه متوالی، از دهه 1980 تا 2020، موفق به کسب رتبه اول در گیشه شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search