Optimus Prime با Optimus Primal در کلیپ جدید "Transformers" ملاقات کرد
اخبار سینما

Optimus Prime با Optimus Primal در کلیپ جدید “Transformers” ملاقات کرد

ببین من صادقانه می گویم: همیشه فکر می کردم Optimus Prime و Optimus Primal یک نفر هستند. آنها همان پسر نیستند؟ آیا آنها برادر هستند؟ پسرعمو؟ آیا این یک تصادف محض است؟ باهاش ​​بازی کردم مبدل ها در کودکی اسباب‌بازی می‌کردم، اما زمانی که اپتیموس پریمال ظاهر شد، حالم به هم خورد جنگ جانوران یک چیز در تلویزیون بود

شاید همه اینها در فیلم جدید روشن شود، Transformers: Rise of the Beasts، که کمی بیشتر از یک ماه دیگر به سینماها می آید. یک کلیپ جدید از فیلم اولین رویارویی بین Optimus Prime و Optimus Primal و متحدان مختلف آنها را نشان می دهد. منبع درگیری فاش نشده است، بنابراین می‌خواهم فرض کنم که هر دوی آنها از این که نام‌هایشان بسیار شبیه است عصبانی هستند، و بر سر اینکه چه کسی بتواند نام «Optimus» را حفظ کند، با هم دعوا می‌کنند.

به کلیپ زیر دقت کنید.

بیشتر بخوانید: فرانچایز فیلم با بدترین فیلم ها

ران پرلمن به عنوان صدای Optimus Primal و پیتر کالن دوباره به عنوان Optimus Prime بازگشته اند. (این نیز پیت دیویدسون به عنوان صدای میراژ است، که به نظر می رسد اتوباتی است که نقش کلیدی در ظهور جانورانتقریباً به همان شکلی که بامبلبی در شیعیان اولیه LaBeouf مورد توجه بود مبدل ها، و سپس در زنبور عسل.)

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

با بازگشت به اکشن و تماشایی که تماشاگران سینما را در سراسر جهان جذب کرده است، Transformers: Rise of the Beasts مخاطبان را به یک ماجراجویی جهانگردی دهه 90 می برد. Autobots و یک گروه کاملاً جدید از Transformers را معرفی کنید – the حداکثر – برای پیوستن به آنها به عنوان متحدان در نبرد موجود برای زمین.

Transformers: Rise of the Beasts قرار است در تاریخ 9 ژوئن در سینماها اکران شود.

بزرگترین بمب های فیلم ابرقهرمانی در باکس آفیس

این فیلم‌های ابرقهرمانی در سینماها نمایش‌های قهرمانانه نداشتند.

منبع

Home
Account
Cart
Search