تریلر «اپنهایمر»: فیلم بیوگرافی بمب کریستوفر نولان
اخبار سینما

تریلر «اپنهایمر»: فیلم بیوگرافی بمب کریستوفر نولان

آخرین فیلم کریستوفر نولان قطعاً فیلم پرفروش تابستانی شما نیست. این یکی بیشتر یک فیلم پرفروش است به همان شکلی که این اصطلاح در ابتدا تصور شد: بمب عظیمی که از آسمان پرتاب شد که می‌تواند بخش بزرگی از یک شهر را نابود کند (به معنای واقعی کلمه یک بلوک شکن).

خود اوپنهایمر یک فیلم بیوگرافی درباره دانشمند جی رابرت اوپنهایمر، یکی از مردان کلیدی است که به ساخت اولین بمب هسته ای کمک کرد. همانطور که تریلر جدید نشان می دهد، فیلم اوپنهایمر را دنبال می کند که او تیمی را جمع می کند تا این سلاح جدید فوق العاده قدرتمند را بسازد و سپس، پس از انداختن بمب در ژاپن، با عواقب اقدامات او دست و پنجه نرم می کند. این بر اساس یک کتاب برنده جایزه درباره زندگی اوپنهایمر است، پرومتئوس آمریکایی

کیلیان مورفی، همکار قدیمی کریستوفر نولان، در این فیلم در نقش اوپنهایمر، در کنار رابرت داونی جونیور، فلورانس پیو، مت دیمون و غیره بازی می کند. تریلر جدید را در زیر ببینید.

بیشتر بخوانید: هر فیلم کریستوفر نولان، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

خب، قطعا بیشتر شبیه یک نسخه پاییز به نظر می رسد تا کرایه معمولی تابستانی. اما اگر هیچ چیز دیگری نباشد، در اواسط ماه جولای یک استراحت خوش‌آمد از همه ابرقهرمانان و دنباله‌ها خواهد بود.

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

نویسنده و کارگردان کریستوفر نولان، اوپنهایمر یک IMAX است®فیلم هیجان انگیز حماسی که تماشاگران را وارد پارادوکس تپنده نبض مرد معمایی می کند که برای نجات دنیا باید خطر نابودی جهان را به خطر بیندازد. در این فیلم کیلیان مورفی در نقش جی رابرت اوپنهایمر و امیلی بلانت در نقش همسر، زیست شناس و گیاه شناس او کاترین “کیتی” اوپنهایمر بازی می کنند. اسکار® مت دیمون برنده نقش ژنرال لزلی گرووز جونیور، مدیر پروژه منهتن را به تصویر می کشد و رابرت داونی جونیور نقش لوئیس استراوس، کمیسر موسس کمیسیون انرژی اتمی ایالات متحده را بازی می کند.

اوپنهایمر قرار است از 21 جولای در سینماها اکران شود.

فیلم های محبوبی که قرار بود خیلی تاریک تر باشند

اگر فیلمنامه‌های اصلی (تاریک‌تر) خود را حفظ می‌کردند، ممکن بود اوضاع برای این فیلم‌های موفق متفاوت باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search