تمام اسرار مارول که از دست دادید
اخبار سینما

تمام اسرار مارول که از دست دادید

Guardians of the Galaxy Vol. 3 دلهره آور و پر اکشن بود، و همچنین تعداد زیادی کار کوچک داشت که ممکن است از دست داده باشید زیرا در آن سکانس های فلش بک High Evolutionary بیش از حد مشغول گریه کردن در مورد راکت و دوستانش بودید.

آخرین ویدیوی مارول ما برای همین است. ما ده‌ها مورد از تخم‌مرغ‌های عید پاک و ارجاعات دنیای سینمایی مارول را که ممکن است در فیلم از دست داده باشید، تجزیه می‌کنیم – و همچنین سعی می‌کنیم پیش‌بینی کنیم که چگونه Guardians Vol. 3 آینده حماسه Multiverse را تحت تاثیر قرار خواهد داد. ما به شما نشان خواهیم داد که شخصیت‌های کوتاه از کجا آمده‌اند (و چه کسی آنها را بازی می‌کند)، چگونه این گامورا با فیلم‌های قبلی متفاوت است، ارتباط با Guardians of the Galaxy Vol. 2 تشخیص آنها سخت بود، شخصیتی که به طور بالقوه پیوند می خورد Guardians Vol. 3 به Ant-Man and the Wasp: Quantumania، و ارجاعات به 2001: یک ادیسه فضایی و چگونه منعکس در مضامین از Guardians of the Galaxy Vol. 3. کامل ما را تماشا کنید نگهبانان 3 تفکیک تخم مرغ عید پاک در زیر:

بیشتر بخوانید: ما Guardians of the Galaxy Vol. 3 مرور

اگر آن ویدیو را در مورد تمام تخم مرغ های عید پاک دوست داشتید Guardians of the Galaxy Vol. 3، بیشتر از ویدیوهای ما را در زیر بررسی کنید، از جمله تفکیک ما Guardians of the Galaxy Vol. 3به پایان می رسد، همه چیزهایی که باید قبل از آن بدانید Guardians of the Galaxy Vol. 3، و تمام تخم مرغ های عید پاک در تریلر برای مارولز. به علاوه، تعداد زیادی ویدیو در اینجا وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. Guardians of the Galaxy Vol. 3 اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

Black Panther: Wakanda Forever: همه جالبترین تخم مرغ های عید پاک مارول

در اینجا بهترین تماس‌های تلفنی وجود دارد پلنگ سیاه (و به دهه های کمیک مارول) در Black Panther: Wakanda Forever.

منبع

Home
Account
Cart
Search