هر فیلم مارول ساخته شده، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است
اخبار سینما

هر فیلم مارول ساخته شده، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

در سال 1939، مارتین گودمن، ناشر مجله پالپ، تصمیم گرفت که رسانه جدید کتاب های مصور را به کار گیرد. او شرکت خود را “به موقع” نامید. اولین انتشار آن مجموعه ای بود به نام مارول کمیک.

با گذشت زمان، عنوان پرچمدار این شرکت به نام آن تبدیل شد و مارول کامیکس مترادف با ابرقهرمانان در سراسر جهان شد. اگرچه مارول در اواسط دهه 1960 به یکی از دو نیروی مسلط در کمیک تبدیل شد، 20 سال دیگر طول کشید تا مارول فیلمی را وارد سینماها کرد، و پس از آن تقریباً 20 سال دیگر قبل از اینکه آن اقتباس‌ها حتی به جذب انرژی مارول ادبی نزدیک شوند. کائنات. 20 سال پس از آن، مارول به صدر زنجیره غذایی هالیوود رسیده است و هر سال فیلم های متعددی را تولید می کند و ادعا می کند که عنوان بزرگترین موفقیت تاریخ باکس آفیس را به خود اختصاص داده است.

در هشت دهه بین مارول کمیک شماره 1 و ساخت دنیای سینمایی مارول، بیش از 70 فیلم در صفحه بزرگ از صدها ملک این شرکت ساخته شده است. (این عدد شامل مواردی مانند سال 1994 نمی شود چهار شگفت انگیز که تولید شد اما هرگز منتشر نشد، یا ویژگی‌های متحرک مستقیم به ویدئو مانند بعدی Avengers: Heroes of Tomorrow.) لیست زیر شامل همه آنها است که از وحشیانه ترین غیرقابل تماشا تا فوق بشری ترین سرگرمی رتبه بندی شده اند. این با لیست های دیگری مانند این بر اساس تعصبات شخصی نویسنده متفاوت خواهد بود (او کسی است که نوشته است یک کتاب کامل در مورد مرد عنکبوتیبه هر حال)، اما با این وجود با یک عمر تحقیق در این زمینه بسیار نامطلوب پشتیبانی می شود.

هر فیلم مارول ساخته شده، از بدترین تا اول رتبه بندی شده است

از کاپیتان آمریکا سریال به Guardians of the Galaxy Vol. 3، کل تاریخچه مارول را در فیلم ها رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search