کارل اوربان برای بازی در نقش جانی کیج در Mortal Kombat 2
اخبار سینما

کارل اوربان برای بازی در نقش جانی کیج در Mortal Kombat 2

دور پایانی گفتگو در حال پایان است. اگر همه چیز خوب پیش برود، به نظر می رسد که کارل اوربان در نقش جانی کیج بازی خواهد کرد مورتال کامبت 2. دنباله فیلم New Line Cinema 2021 در حال ساخت است و طرفداران نمی توانند بیشتر از این هیجان زده باشند. در حالی که اولین ورودی در این سری از معمول دور شد مورتال کامبت داستان، کار بسیار خوبی در تنظیم شخصیت های کلاسیک مختلف، و همچنین معرفی برخی از شخصیت های جدید، مانند کول یانگ، قهرمان فیلم که هرگز در فیلم قبلی ظاهر نشده بود، انجام داد. مورتال کامبت بازی

کارل اربن شاید بیشتر به خاطر ایفای نقش بیلی بوچر در سریال موفق آمازون مشهور باشد پسر ها. او همچنین به طور برجسته در اخیر برجسته شده است پیشتازان فضا فیلم به عنوان نسخه جوان دکتر لئونارد “استخوان” مک کوی. او همچنین ستاره محبوب بسیار بود درد ریبوت از سال 2012. اربن پس از دریافت اولین نقش بزرگ هالیوودی خود در سال 2002، تعدادی شخصیت دیگر را بازی کرد. کشتی ارواح.

تصاویر برادران وارنر
تصاویر برادران وارنر

بیشتر بخوانید: هر فیلم بازی ویدیویی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

جانی کیج خود شخصیت جالبی است. او عمدتاً حول محور ژان کلود ون دام است… به ویژه اجرای ون دام در سال 1988 ورزش خونی. در حالی که او اغلب در بازی ها به عنوان کمک کننده کمیک عمل می کند، او همچنین یک رزمی کار بسیار ماهر است. این شخصیت یک ستاره اکشن هالیوود است که به عنوان یکی از بزرگترین مبارزان زمین مورد توجه قرار می گیرد. در نتیجه، Raiden او را برای دفاع از “Earthrealm” در برابر نیروهای “Outworld” در مسابقات Mortal Kombat دعوت می کند. جانی و متحدانش سپس با افراد بدی مانند گورو، شانگ سونگ، و در نهایت، خود امپراتور جهان خارج، شائو کان، مقابله می کنند.

مورتال کامبت 2 جیمز وان، تاد گارنر، سایمون مک کووید و ای. بنت والش تولید خواهند شد.

هر فیلم بازی ویدیویی ساخته شده، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

منبع

Home
Account
Cart
Search