فیلم های محبوبی که قرار بود خیلی تاریک تر باشند
اخبار سینما

فیلم های محبوبی که قرار بود خیلی تاریک تر باشند

در حالی که جنبه های زیادی برای ساخت یک فیلم خوب وجود دارد، “لحن” کلی قطعا یکی از مهمترین آنهاست. این فراتر از ژانر کلی یک فیلم است – برای مثال، یک فیلم عاشقانه می‌تواند بازیگوش یا جدی باشد، در حالی که یک کمدی می‌تواند احمقانه یا مملو از بدبینی باشد. بنابراین، هر نوع فیلمی را می‌توان به عنوان «تاریک» طبقه‌بندی کرد – و این اصطلاح می‌تواند به معنای چندین چیز متفاوت باشد.

یک فیلم ترسناک تاریک ممکن است به ویژه خشن باشد، یک کمدی تاریک ممکن است با عوارضی همراه باشد، و یک درام تاریک ممکن است تیره و تار و تراژیک باشد. مهم نیست که چگونه آن را برش می دهید، یک فیلم تاریک را اساساً می توان به عنوان متضاد یک فیلم «احساس خوب» در نظر گرفت. اما آیا می‌دانستید که برخی از فیلم‌های مورد علاقه شما – از جمله فیلم‌های کلاسیک کالت و کمدی‌های سبک‌دل – زمانی بسیار تاریک‌تر تصور می‌شدند؟

بیشتر بخوانید: ناخواسته خنده دارترین فیلم های ترسناک تمام دوران

اغلب اوقات، یک تیم تولید با یک مفهوم برای یک فیلم شروع می‌کند، فقط برای اینکه وقتی فیلمنامه بازنویسی می‌شود، نقش‌ها بازی می‌کنند و فیلم‌برداری شروع می‌شود، شکل مفهومی را مشاهده می‌کنند. تغییرات در طول فرآیند تولید تا ویرایش نهایی ادامه دارد، که می تواند به شدت تحت تأثیر مخاطبان آزمایشی و مدیران استودیو قرار گیرد. غیر معمول نیست که یک محصول نهایی کاملاً متفاوت از فیلمنامه اولیه خود به نظر برسد. در مورد این فیلم‌ها، این به معنای کاهش خشونت، خشم، و دیگر مضامین تیره بود تا برای جمعیت گسترده‌تری مخاطب جذاب باشد.

اگر موفقیت آن‌ها نشانه‌ای باشد، می‌توان گفت که این فیلم‌های محبوب در نهایت دقیقاً همان چیزی شدند که باید باشند – حتی اگر برخی از این دیدگاه‌های اصلی بسیار جالب به نظر می‌رسند. در اینجا ده فیلمی که قرار بود بسیار تاریک‌تر باشند، اما قبل از اکران در سینماها کمرنگ‌تر بودند را معرفی می‌کنیم.

فیلم های محبوبی که قرار بود خیلی تاریک تر باشند

اگر فیلمنامه‌های اصلی (تاریک‌تر) خود را حفظ می‌کردند، ممکن بود اوضاع برای این فیلم‌های موفق متفاوت باشد.

بازیگرانی که با نقش هایشان آسیب دیدند

منبع

Home
Account
Cart
Search