معنی آن برای آینده
اخبار سینما

معنی آن برای آینده

پست زیر حاوی SPOILERS برای صحنه پس از اعتبارسنجی Guardians of the Galaxy Vol. 3. از خراب کننده های کهکشان هیچ جمله ای بیشتر محافظت نمی شود. عذرخواهی پیشگیرانه من

فوو Guardians of the Galaxy Vol. 3 قول داد که آخرین بار با شخصیت های عنوان به ما سفر کند – و وقتی فیلم تمام شد، به نظر درست می رسد.

به یک نقطه.

خود نگهبانان از هم جدا شدند و چندین شخصیت از گروه خارج شدند و دیگران به آن ملحق شدند. ما تقریباً مطمئناً نخواهیم دید این تیم نگهبان دوباره روی صفحه نمایش. اما تریلر برای Guardians Vol. 3 این ایده که ممکن است یک یا چند نفر از نگهبانان در فیلم بمیرند، واقعاً به وجود آمد. دیو باتیستا، بازیگر نقش دراکس، قبلاً گفته است که آماده است تا چاقوهای فضایی خود را آویزان کند و زوئی سالدانا، بازیگر نقش گامورا، اظهارات مشابهی در مورد تمایل خود برای کنار رفتن از فیلم‌های مارول بیان کرده است.

درعوض، همه نگهبانان آن را به خوبی پشت سر گذاشتند – از نظر جسمی، اگر نه از نظر احساسی. این شامل پیتر کویل، قهرمان نیمه زمینی با بازی کریس پرت، بازیگری است که نگهبانان را از زمان معرفی آنها به دنیای سینمایی مارول رهبری می‌کند. اولین صحنه در صحنه اول نگهبانان منشا کویل را آشکار می کند. اندکی پس از مرگ مادرش بر اثر سرطان، پیتر پیش از نوجوانی توسط یوندو و گروهی از دزدان دریایی فضایی معروف به راویجرها از زمین ربوده می شود. او به عنوان عضوی از خدمه یوندو بزرگ می‌شود و در نهایت با گامورا، دراکس، راکت و گروت ارتباط برقرار می‌کند، در حالی که همگی در حال تعقیب «The Orb» هستند، فضایی جادویی MacGuffin که معلوم می‌شود حاوی یک سنگ بی‌نهایت است.

نگهبانان کهکشان جلد. 3
مارول

بیشتر بخوانید: هر فیلم MCU، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

پیتر کویل که در اثر مرگ مادرش یتیم شد – معلوم شد که پدرش یک خدای آسمانی به نام ایگو و همچنین یک تندرو بزرگ است که به نام او زندگی می کند – پیتر کویل هرگز به خانه خود در زمین بازنگشت. اما به بیان دقیق، پیتر تنها نبود. وقتی او را به فضا بردند، پدربزرگی را که دیگر هرگز او را ندید از خود به جای گذاشت. در حالی که پیتر مادرش را از دست داد، پدربزرگش دختر و نوه اش را در همان روز از دست داد. این خشن است.

بنابراین در پایان Guardians of the Galaxy Vol. 3پیتر سرانجام برای اولین بار از زمان کودکی به زمین باز می گردد. او پدربزرگش (با بازی گرگ هنری) را پیدا می کند که کمی مسن تر است اما هنوز زنده است، و هر دو در آغوشی گریان با هم هستند. و سپس، در پایان تیتراژ پایانی، پیتر و پدربزرگش در صحنه دوم ظاهر می شوند، یک سکانس آرام در اطراف یک میز صبحانه. پیتر شکایتی از انجام برخی کارها در حیاط برای همسایه ای که قدردانش نیست را زیر لب زیر لب شکایت می کند. و سپس بر روی کارت عنوان آخر نوشته شده است: «ارباب ستاره افسانه ای بازخواهد گشت».

که برای ما خبر است! تا زمان نگارش این مقاله، مارول هیچ گونه چیزی را اعلام نکرده است ستاره-لرد افسانه ای فیلم یا نمایش تلویزیونی اون عنوان برگرفته از یک کمیک از اواسط دهه 2000 است توسط نویسنده سام هامفریس و هنرمند پاکو مدینا. اما آن کمیک تا حد زیادی درباره پیتر کویل در فضای بیرونی است که با کیتی پراید (که در این دوره به نگهبانان کهکشان پیوست و همچنین با پیتر رابطه برقرار کرد و از آن خارج شد) ماجراجویی می‌کرد. که ستاره-لرد افسانه ای به نظر نمی رسد ارتباط آشکاری با وقایع داشته باشد Guardians Vol. 3.

اما سریال بعدی مارول از چند سال بعد، با عنوان ساده ستاره-لرد، دارای فرضی مشابه با فرضی است که در این ظاهر می شود Guardians Vol. 3 صحنه پس از اعتبار آن کتاب، که تنها برای شش شماره به طول انجامید، شامل یک خط داستانی با عنوان “زمینه” توسط نویسنده چیپ زددارسکی و هنرمند کریس آنکا بود، جایی که پیتر کویل به طور موقت نگهبانان را ترک می‌کند و در زمین گیر می‌افتد، جایی که او کاملاً از آداب و رسوم، مدها غافل است. و تکنولوژی

ماجراهای Star-Lord’s Earthbound در این کمیک باید به شدت برای هر نوع تغییری ایجاد شود. ستاره-لرد افسانه ای نمایش یا فیلمی که مارول استودیو ممکن است تولید کند. برای یک چیز، سریال کمیک، در میان افراد دیگر، دردویل و نسخه قدیمی‌تر ولورین از آینده جایگزینی را در بر می‌گرفت که الهام‌بخش فیلم بود. لوگان. احتمال اینکه هر یک از این شخصیت ها با کریس پرت و گرگ هنری بنشینند بعید به نظر می رسد. اما ایده اصلی پیتر کویل به عنوان این ماهی بیرون از آب در سیاره خودش می تواند به راحتی به عنوان محور یک فیلم یا (احتمالاً طبیعی تر) به عنوان موضوع یک سری MCU Disney+ یا ویژه باشد.

اما باز هم مارول تاکنون چنین پروژه ای را اعلام نکرده است و با نگهبانان جیمز گان، نویسنده/کارگردان، قصد ساخت فیلم برای استودیوی دی سی را دارد، این احتمال وجود دارد که منظور از کارت عنوان یک شوخی مضحک بوده باشد. از سوی دیگر، مارول فقط تمایل دارد این پیام‌های «______ بازخواهد گشت» را به انتهای فیلم‌هایی که واقعاً منظورشان است، وارد کند. بنابراین به نظر می رسد که کریس پرت در جایی پایین تر از خط خودش ظاهر خواهد شد ستاره-لرد پروژه

هرچند ممکن است کمی طول بکشد. مجموعه فیلم‌های 2024 مارول در حال حاضر تنظیم شده است و احتمالاً خط تولید آنها در سال 2025 نیز تنظیم شده است. تا زمانی که به سال 2026 نرسیده اید، شرکت برنامه سبک تری دارد، تنها با یک فیلم (Avengers: Secret Wars) در حال حاضر اعلام شده است. اگر ستاره-لرد افسانه ای قرار است یک برنامه تلویزیونی باشد، ممکن است زودتر عرضه شود – اگرچه مارول سرعت خروجی تلویزیون خود را نیز کاهش داده است. پس از انتشار مجموع هشت برنامه Disney+ در سال‌های 2021 و 2022، آنها هنوز یک قسمت از تلویزیون را در سال 2023 منتشر نکرده‌اند.تهاجم مخفی در حال حاضر برای اولین بار در دیزنی + در ماه آینده برنامه ریزی شده است.)

با Guardians of the Galaxy Vol. 3 در حال حاضر در سینماها، و آن کارت عنوان که در هزاران سالن سینما در سراسر کشور ظاهر می شود، انتظار داریم خیلی زود اخباری را در مورد این پروژه بشنویم. نگهبانان کهکشان ممکن است در حال حاضر تمام شده باشد، اما به نظر می رسد که Star-Lord قرار است در اطراف باقی بماند.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

بدترین کمیک های مارول تا کنون

انتظار نداشته باشید که این کمیک ها را به فیلم های MCU تبدیل کنید، مطمئناً …

منبع

Home
Account
Cart
Search