'Guardians Vol.  3' پایان توضیح داده شد
اخبار سینما

‘Guardians Vol. 3’ پایان توضیح داده شد

هشدار: پست و ویدیوی زیر حاوی اسپویلرهای اصلی برای Guardians of the Galaxy Vol. 3. قرار است بعد از اینکه فیلم را دیدید خوانده یا تماشا کنید. کاری که باید انجام دهید، زیرا کار خوبی است.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 پایان تکان دهنده ای داشت – به این دلیل که کمتر از آنچه انتظار داشتیم شوکه کننده بود. اگر فکر می‌کردید که نگهبانان کهکشان همگی در این ماجرا خواهند مرد (که اگر تریلرهای مختلف فیلم را تماشا می‌کردید یک فرض منطقی بود) با یک غافلگیری خوشایند مواجه بودید: تک تک اعضای تیم از جمله درکس و گامورا جان سالم به در بردند. اگرچه هر دوی بازیگرانی که نقش آن شخصیت ها را بازی می کنند قبلاً گفته اند این آخرین فیلم آنهاست.

بنابراین این برای آینده دنیای سینمایی مارول و فرنچایز نگهبانان کهکشان چه معنایی دارد؟ این موضوع آخرین ویدیوی MCU ما است که تمام پیچ و تاب‌ها و چرخش‌های تکان‌دهنده را به تصویر می‌کشد Guardians Vol. 3، به این می‌پردازد که چه نمایش‌ها یا فیلم‌هایی ممکن است از این فیلم بیرون بیایند، و کدام شخصیت‌ها اکنون بازنشسته شده‌اند، و کدامیک در آینده بازخواهند گشت. آن را در زیر بررسی کنید:

بیشتر بخوانید: ما Guardians of the Galaxy Vol. 3 مرور

اگر آن ویدیو را دوست داشتید Guardians of the Galaxy Vol. 3به پایان می رسد، ویدیوهای بیشتری را در زیر مشاهده کنید، از جمله هر آنچه که قبلاً باید بدانید Guardians of the Galaxy Vol. 3، تمام تخم مرغ های عید پاک در تریلر برای مارولزو در کجای دنیای سینمایی مارول، کانگ در مرحله بعدی ظاهر خواهد شد. به علاوه، تعداد زیادی ویدیو در اینجا وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. Guardians of the Galaxy Vol. 3 اکنون در همه جا در تئاتر بازی می کند.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

Black Panther: Wakanda Forever: همه جالبترین تخم مرغ های عید پاک مارول

در اینجا بهترین تماس‌های تلفنی وجود دارد پلنگ سیاه (و به دهه های کمیک مارول) در Black Panther: Wakanda Forever.

منبع

Home
Account
Cart
Search