شگفت‌انگیزترین فیلم‌های مارول تا کنون
اخبار سینما

شگفت‌انگیزترین فیلم‌های مارول تا کنون

هر فیلم مارول بین نیاز به بیرون آوردن مردم به سالن و نیاز به مشتریانی که بلیت می‌خرند، حداقل چند لحظه مهم را ایجاد می‌کند تا احساس کنند به ارزش پول خود رسیده‌اند. بنابراین ناگزیر لحظات و شخصیت هایی هستند که برای فیلم هایشان به شدت تبلیغ می شود و صحنه ها و ستاره های دیگری که تا زمانی که روی پرده ظاهر شوند کاملاً مخفی نگه داشته می شوند.

این رقص با اولین فیلم استودیو شروع شد و تا امروز ادامه دارد. شما نمی‌توانید در تمام کارهایی که مارول می‌سازد، انتظار یک صحنه شگفت‌انگیز داشته باشید، زیرا اگر انتظارش را داشتید، چندان غافلگیرکننده نبود. اکنون به یک علامت تجاری مارول تبدیل شده است. جنبه همیشگی نه تنها فیلم های این شرکت، بلکه برنامه های تلویزیونی آن نیز. در این مرحله، برخی از بزرگ‌ترین نام‌های هالیوود از این طریق به مارول پیوستند. تعدادی از آن نام‌های بزرگ به ستون‌های اصلی MCU تبدیل شدند، اما دیگران به معنای واقعی کلمه برای یک صحنه ظاهر شدند و دیگر هرگز دیده نشدند.

بیشتر بخوانید: هر فیلم دنیای سینمایی مارول، رتبه بندی شده است

پس از بیش از 30 فیلم و موج کامل سریال‌های تلویزیونی دیزنی پلاس، ممکن است فکر کنید که دنیای سینمایی مارول از شگفتی‌هایی که می‌تواند برای مخاطبان ناآگاه ایجاد کند کم شود. اما حداقل تاکنون، مارول به یافتن راه‌های جدیدی برای مبهوت کردن بینندگان با بازیگران غیرمنتظره ادامه می‌دهد – مانند ده‌ها نام در لیست زیر. (توجه داشته باشید که فهرست ما قضاوت‌های ارزشی مانند “بهترین” یا “بدترین” را به این فیلم‌ها اختصاص نمی‌دهد. این شگفتی‌ها از رضایت‌بخش یا حواس‌پرتی متغیر هستند – اما همه آنها غیرمنتظره بودند.)

تکان دهنده ترین فیلم های مارول

بزرگترین حضور شگفت‌انگیز شخصیت‌های مارول (و ستاره‌های A-list) در MCU.

بازیگران مارول که وسایل خانه را از صحنه فیلمبرداری بردند

این بازیگران با بردن بخشی از تولید با خود به خانه یادی از دوران بازی در نقش یک ابرقهرمان یا شرور مارول کردند.

منبع

Home
Account
Cart
Search