جف بریجز «مسلما» دنباله «لبوفسکی بزرگ» را انجام خواهد داد
اخبار سینما

جف بریجز «مسلما» دنباله «لبوفسکی بزرگ» را انجام خواهد داد

لبوفسکی بزرگ مطمئناً یک کلاسیک مدرن است، بنابراین شنیدن این موضوع که جف بریجز اگر فرصتی پیش بیاید برای ساخت دنباله‌ای برمی‌گردد هیجان‌انگیز است. کمدی پوچ محبوب بسیاری شده است و بی پایان نقل شده است. شاید این به این دلیل است که اغلب اوقات ما شاهد چنین شخصیتی غیرقابل تحسینی نیستیم که با چنین خطرات بالایی درگیر شده است. شاید فقط به این دلیل است که «فرد» یک شخصیت نمادین است. در هر صورت، اگر تیم اصلی در هیئت مدیره بود، ما واقعاً نمی‌توانیم هیچ راهی را ببینیم که ممکن است اشتباه شود.

جف بریجز اخیراً با او صحبت کرده است مردم، جایی که او به اشتراک گذاشت که مطمئناً برای حضور دیگری در نقش جفری «فرد» لبوفسکی از دست خواهد رفت.

او توضیح داد: «اگر برادران درگیر بودند، قطعاً این کار را می‌کردم. این [Coen] برادران، آنها مرموز و پر از شگفتی هستند. شما نمی دانید که آنها قرار است چه کاری انجام دهند، بنابراین از آنجایی که آنها غافلگیر کننده هستند، فکر نمی کنم دنباله ای بسازند. اما همانطور که من می گویم، آنها غافلگیر کننده هستند، بنابراین شاید آنها من را غافلگیر کنند و دنباله ای بسازند.”

لبوفسکی بزرگ 2
جهانی

بیشتر بخوانید: بدترین فیلم های قرن بیست و یکم

گرچه کوئن ها هرگز یک لبوفسکی بزرگ در ادامه، چند سال پیش یک اسپین آف برای فیلم وجود داشت. 2019 عیسی رولز عیسی کوینتانا جان تورتورو را در ماجراجویی عجیب خود دنبال کرد. کوئن ها در این فیلم که تورتورو نویسندگی و کارگردانی آن را برعهده داشت (به لطف کوئن ها) نقشی نداشتند. و در واقع، کوئن‌ها هرگز دنباله‌ای برای هیچ یک از فیلم‌های خود نساخته‌اند، و برادران در حال حاضر هر کدام جداگانه روی پروژه‌های خود کار می‌کنند. همه اینها نشان می دهد که الف لبوفسکی بزرگتر فیلم بلندترین نما خواهد بود.

بریجز در مورد محبوبیت ماندگار نسخه اصلی گفت مردم «فیلم‌ها به نوعی شبیه بچه‌های شما هستند – همه آن‌ها را در چشم انداز قرار می‌دهند. آنها به شما اطلاع می‌دهند که چقدر سریع پیش می‌رود، زیرا قبل از اینکه متوجه شوید یک بچه شش ماهه دارید، و بعد برمی‌گردید و او 16 ساله می‌شود. فیلم‌ها یک جورهایی هستند. آن فیلم، من بسیار افتخار می‌کنم که بخشی از آن فیلم هستم. چه فیلم خوبی.»

بهترین فیلم های دهه 90

دهه 90 فیلم های بسیار خوبی به ما داد. در اینجا انتخاب های ما برای 25 بهترین هستند.

منبع

Home
Account
Cart
Search