Beetlejuice مایکل کیتون در دنباله آن خیلی متفاوت به نظر نمی رسد
اخبار سینما

Beetlejuice مایکل کیتون در دنباله آن خیلی متفاوت به نظر نمی رسد

ما واقعاً نمی دانیم دنباله چیست آب سوسک به نظر می رسد در این مرحله تکرارهای زیادی را پشت سر گذاشته است که تشخیص آن سخت است. خوشبختانه، ما کوچکترین اطلاعات را از کسی جز دنی الفمن در اختیار داریم. الفمن همیشه با تیم برتون همکاری می کند و برخی از نمادین ترین موسیقی های او را برای کارگردان تهیه می کند. او همچنین به عنوان رهبر گروه پست پانک Oingo Boingo روزی روزگاری شناخته می شود.

او همچنین عادت دارد که در حین کار بر روی موسیقی بیشتر پروژه های خود دور مجموعه آویزان شود. او اخیرا با ضرب الاجل جایی که او آنچه را که درباره فیلم آینده می داند به اشتراک گذاشت.

من عاشق این هستم که وقتی او تیراندازی می کند مگس روی دیوار باشم. من این کار را تا چند ماه دیگر انجام خواهم داد، همانطور که ممکن است بدانید، در پروژه دیگری از تیم برتون. این بسیار هیجان انگیز است، بازگشت به آن دنیا.

بیشتر بخوانید: بازسازی ها و دنباله هایی که بهتر از نسخه های اصلی بودند

او همچنین خاطرنشان کرد که کسانی که در مورد بازگشت مایکل کیتون به یکی از نقش‌های امضاکننده‌اش پس از این سال‌ها تردید دارند، نگران نباشند. او گفت که این شخصیت “حتی قرار نیست که خیلی متفاوت به نظر برسد.” به قول خودش:

زیبایی آرایش Beetlejuice در همین است. او قبلاً به نظر می رسید که در اولین 150 سال داشت. عالی است، می دانید؟ همه باید نسل بعدی را بازی کنند، به جز مایکل. منظورم این است که او هنوز واقعاً تناسب اندام است و واقعاً فعال است و واقعاً روی آن کار می کند. و با آرایش Beetlejuice، من حتی نمی توانم تصور کنم که او عملاً تغییر کرده است.

در حال حاضر شایعات مختلفی در مورد انتخاب بازیگران و طرح داستان پخش می شود، مانند اینکه جنا اورتگا قرار است نقش دختر لیدیا دیتز را بازی کند. در حال حاضر، این فقط یک نظریه طرفداران است. ما امیدواریم که آنها به دنبال ایده “Beetlejuice in Hawaii” نباشند که در ابتدا در آن زمان در حال کار بود.

فیلم‌های کم ارزش دهه 90 که می‌توانید در جریان تماشا کنید

این فیلم‌ها عشقی را که لایق آن هستند دریافت نمی‌کنند – اما می‌توانید هم‌اکنون آنها را در خانه پخش کنید.

منبع

Home
Account
Cart
Search