تریلر The Spice Flows in the Dune: Part Two
اخبار سینما

تریلر The Spice Flows in the Dune: Part Two

اغلب وقتی فیلمی با یک سیلی می خوردقسمت دوم” زیرنویس، این یک تخته است. پدرخوانده قسمت دوم واقعاً قسمت دوم داستان نبود، حداقل نه آنطور که در ابتدا برنامه ریزی شده بود. فیلم اول یک فیلم پرفروش بود و بنابراین همه درگیر تصمیم گرفتند فیلم دیگری بسازند. Rambo: First Blood Part II عنوان احمقانه ای بود نه تنها به این دلیل که مضحک به نظر می رسید (این است دومین قسمتی از اولین خون؟) بلکه به این دلیل که فیلم کاملاً جدا از وقایع و شخصیت پردازی آسیب روانی رمبو در خون اول. و حتی من را شروع نکنید آخرین جن گیری قسمت دوم.

اما در نهایت، اینجا یک فیلم است که در آن بخش دوم دقیق و به دست آمده است: تلماسه: قسمت دوم. زمانی که کارگردان دنیس ویلنوو برای اولین بار از حماسه علمی تخیلی کلاسیک فرانک هربرت اقتباس کرد، تصمیم جسورانه ای گرفت که فقط نیمه اول کتاب را اقتباس کند، به این امید که آنقدر موفق باشد که ادامه آن را تضمین کند. بود و الان اینجاست

و حالا اولین تریلر فیلم هم اینجاست. آن را در زیر بررسی کنید:

بیشتر بخوانید: بدترین فیلم های پرفروش یک میلیارد دلاری

عکس های تبلیغاتی رسمی این فیلم یک سفر. به این تصویر زیبا نگاه کنید

و سپس این شات از آستین باتلر است…

COYOTE VS ACME
برادران وارنر

ناگفته نماند، اینجا استلان اسکارسگارد در نقش بارون هارکونن در تمام شکوهش حضور دارد. و منظورم اینه همه از آن…

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

«تلماسه: قسمت دوم» سفر اسطوره‌ای پل آتریدس را بررسی می‌کند که با چانی و فریمن متحد می‌شود در حالی که در مسیر جنگ انتقام‌جویی از توطئه‌گرانی است که خانواده‌اش را نابود کردند. در مواجهه با انتخاب بین عشق زندگی خود و سرنوشت جهان شناخته شده، او تلاش می کند تا از آینده ای وحشتناک جلوگیری کند که فقط او می تواند پیش بینی کند.

تلماسه: قسمت دوم قرار است در تاریخ 3 نوامبر در سینماها اکران شود.

10 فیلمی که پایان کتاب هایی را که بر اساس آنها ساخته شده اند تغییر دادند

این فیلم‌ها با فیلم‌هایی که از آنها الهام گرفته‌اند، تفاوت فاحشی دارند.

منبع

Home
Account
Cart
Search