کریس پرت برای بازی دوباره ستاره-لرد باز است
اخبار سینما

کریس پرت برای بازی دوباره ستاره-لرد باز است

Guardians of the Galaxy Vol. 3 ظاهراً آخرین فیلم با حضور نگهبانان است – یا حداقل این پیکربندی نگهبانان و چندین نفر از بازیگران این فرنچایز، از جمله دیو باوتیستا و زوئی سالدانا، علناً اعلام کرده‌اند که آماده هستند تا از وظیفه فعال حفاظت از کهکشان (همراه با بقیه دنیای سینمایی مارول) بازنشسته شوند.

از سوی دیگر، کریس پرت می‌گوید که قطعاً برای بازی در نقش Star-Lord باز است. (آیا خنده دار نیست که چگونه مردی که مجبور نیست ساعت ها آرایش صورت و بدنش را هر روز از فیلمبرداری انجام دهد، بیشتر مشتاق بازی دوباره شخصیت خود است، در حالی که آنهایی که انجام داد نیاز به تحمل آرایش بی پایان مثل آره من با این آماده هستم؟ عجیب و غریب!)

در مصاحبه با فیلم توتالپرت گفت …

ادامه داستان پیتر بدون جیمز عجیب خواهد بود [Gunn, who is leaving Marvel to run DC] … او در سه فیلم اول چنین کار استادانه ای انجام داده است. ما واقعاً صدای پیتر کویل را با هم پیدا کردیم و بدون او، بدیهی است که هرگز این فرصت را نداشتم. او آن را می‌نویسد، کارگردانی می‌کند، موسیقی را رویاپردازی می‌کند، این تخیل او روی صفحه است. بنابراین، برای ادامه داستان، بسیار مهم است که به کاری که او در سه فیلم اول انجام داده است احترام بگذاریم و به آنچه که طرفداران در مورد این شخصیت علاقه مند شده اند احترام بگذاریم و صرفاً این کار را انجام ندهیم زیرا ممکن است مردم برای پرداخت هزینه حضور پیدا کنند. آی تی.

GUARDIANS OF THE GALAXY VOL. 3
مارول

بیشتر بخوانید: ما Guardians of the Galaxy Vol. 3 مرور

پرت اضافه کرد که نمی‌خواهد دوباره در مورد بازی Star-Lord “بدبین” باشد، اما “شاید اگر چیزی منطقی باشد، من آن را انجام دهم، اما واقعاً باید تعداد زیادی از کادرهای مناسب را بررسی کنم.”

به عبارت دیگر، آماده شوید Star Lord and the Guardians of the Galaxy Vol. 4 یا چیزی شبیه به آن در MCU فاز هفت یا هشت یا نه. چه کسی می داند؛ اگر زمان کافی بگذرد، شاید جیمز گان برای بازگشت و کارگردانی آن در دسترس باشد. در عین حال، Guardians of the Galaxy Vol. 3 از جمعه در سینماها اکران می‌شود و پنج‌شنبه شب با اکران اولیه. (اوه و اگر فکر می کنید این یک اسپویلر است Guardians Vol. 3 فقط به یاد داشته باشید: اسکارلت جوهانسون فقط یک عنکبوت فیلم سینما بعد از شخصیت او قبلاً مرده بود.)

ترتیب تماشای صحیح فیلم های مارول

در اینجا فیلم‌های MCU هستند که باید تماشا کنید – و بهترین ترتیب برای مشاهده آنها.

منبع

Home
Account
Cart
Search