بن افلک «Air» تاریخ پخش استریم خود را اعلام کرد
اخبار سینما

بن افلک «Air» تاریخ پخش استریم خود را اعلام کرد

پس از یک نمایش نسبتا موفق در سینماها، هوا در حال ایجاد جهش اجتناب ناپذیر به جریان است. این فیلم که توسط آمازون تولید و توزیع شده است، در اواخر این ماه به سرویس پخش ویدیوی Prime این شرکت ارائه خواهد شد.

به کارگردانی بن افلک و با بازی افلک و دوست و همکار دیرینه اش مت دیمون، هوا منشا کفش کتانی Air Jordan را از دیدگاه مدیران نایکی که مایکل جردن را به‌عنوان کانون اصلی بخش بسکتبال شرکتشان دنبال می‌کردند، می‌گوید. این شامل سانی واکارو (دیمون) می شود، پیشاهنگی که معتقد است جردن به بزرگترین بازیکن بسکتبال تاریخ تبدیل خواهد شد، اما در ابتدا به نظر نمی رسد بقیه همکاران نایک خود، از جمله شخصیت های تاریخی واقعی با بازی کریس تاکر، جیسون بیتمن، را قانع کند. و افلک در نقش فیل نایت، مدیر عامل نایک، برای حرفه جمعی خود بر روی یک تازه‌کار NBA از کارولینای شمالی شرط می‌بندند.

بیشتر بخوانید: بازیگری بحث برانگیز ابرقهرمانی که واقعا نتیجه داد

از آنجایی که در ابتدای آوریل نمایش داده شد، هوا حدود 80 میلیون دلار در سینماهای سراسر جهان به دست آورده است. (فیلم ارزان نبود؛ 70 میلیون دلار هزینه داشت.) در اینجا خلاصه رسمی فیلم آمده است:

از کارگردان برنده جایزه بن افلک، هوا مشارکت باورنکردنی تغییر بازی بین مایکل جردن تازه کار و بخش بسکتبال نوپای نایک را نشان می دهد که دنیای ورزش و فرهنگ معاصر را با برند ایر جردن متحول کرد. این داستان تکان دهنده قمار تعیین کننده حرفه یک تیم غیر متعارف با همه چیز را دنبال می کند، چشم انداز سازش ناپذیر مادری که ارزش استعداد عظیم پسرش را می داند و پدیده بسکتبالی که می تواند بهترین بازیکن تمام دوران شود.

در اینجا گزیده ای از بررسی مثبت من است هوا (که می توانید آن را به طور کامل در اینجا بخوانید):

هوا ممکن است کامل نباشد، اما پر است [beautiful] لمس … رانندگی کمی بی پروا Vaccaro بر رویکرد متفکرانه افلک به مواد تاکید می کند. در دست کارگردان دیگری هوا می توانست به راحتی تبدیل به یک قطعه تبلیغاتی شرکتی برای نایک و امپراتوری پوشاک مایکل جردن شود. و، به نوعی، هنوز هم همینطور است – فقط اکنون یک قطعه بسیار سرگرم کننده و به طرز چشمگیری دلگرم کننده از تبلیغات شرکتی است.

هوا در 12 می در پرایم ویدیو آمازون نمایش داده می‌شود. این قطعا یکی از بهترین فیلم‌های آمریکایی است که امسال تاکنون منتشر شده است. اگر قبلاً عضویت پرایم داشته‌اید، از آن صرفنظر نمی‌کنم.

10 عنوان عجیب و غریب که فیلم های محبوب تقریباً از آنها استفاده کردند

این فیلم های نمادین تقریباً عناوین نه چندان نمادینی داشتند.

منبع

Home
Account
Cart
Search