پدرو پاسکال به «گلادیاتور 2» پیوست
اخبار سینما

پدرو پاسکال به «گلادیاتور 2» پیوست

حدود 20 سال پس از تبدیل شدن به یک فیلم پرفروش و برنده اسکار، گلادیاتور بالاخره داره دنباله اش میاد ستاره فیلم اصلی، راسل کرو، که شخصیت او در فیلم اصلی مرده است، در آن حضور نخواهد داشت. اما به نظر می رسد که فیلم جدید در بخش ستارگان کم نخواهد داشت. بازیگران دنباله در حال حاضر شامل نام هایی مانند دنزل واشنگتن، پل مسکال، بری کیوگان، جوزف کوین و کانی نیلسن هستند که از نسخه اصلی بازگشته اند. گلادیاتور به عنوان لوسیلا

اکنون می توانیم پدرو پاسکال را به آن لیست اضافه کنیم ماندالوریان و آخرین ما فام، که در نقشی که هنوز فاش نشده به فیلم می پیوندد. تمرکز این فیلم بر روی لوسیوس با بازی مسکال است که پسر لوسیلا و برادرزاده کومودوس (واکین فینیکس در گلادیاتورامپراتور شرور روم که پدر خود را به قتل رساند تا تاج و تخت را به دست آورد. او توسط ماکسیموس کرو احساس خطر می‌کند و خانواده‌اش را به قتل می‌رساند و ماکسیموس را به اسارت می‌فرستد، به این ترتیب او تبدیل به یک گلادیاتور می‌شود.

تصاویر جهانی
تصاویر جهانی

بیشتر بخوانید: راسل کرو “حسادت” است گلادیاتور عاقبت

شخصیت لوسیوس بخش نسبتا کوچک اما مهمی از اولین بود گلادیاتور. هنوز مشخص نیست چه اتفاقی برای او در این فیلم خواهد افتاد. (اگر قرار بود شرط ببندم، شرط می‌بندم که ربطی به گلادیاتوری دارد. فقط به نظر من.) اگرچه کرو در کار نیست، گلادیاتورکارگردان این فیلم، ریدلی اسکات، دوباره هدایت این دنباله را برعهده دارد. فیلم اصلی بیش از 500 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و در سال 2000 برنده جایزه اسکار بهترین فیلم در رقابت هایی مانند ببر خیزان، اژدهای پنهان و استیون سودربرگ ترافیک.

گلادیاتور 2 قرار است در تاریخ 22 نوامبر 2024 در سینماها اکران شود.

فیلم های بدی که مردم دوست دارند

این فیلم‌های «خیلی بد، آن‌ها خوب هستند» بین تماشاگران بسیار محبوب هستند.

منبع

Home
Account
Cart
Search