هر فیلم دنیای سینمایی مارول رتبه بندی شده است
اخبار سینما

هر فیلم دنیای سینمایی مارول رتبه بندی شده است

ایده ای وجود داشت که گروهی از افراد برجسته را گرد هم بیاورند تا ببینند که آیا می توانند چیزی بیشتر شوند یا خیر. برای اینکه ببینیم آیا آنها می توانند در زمانی که ما به آنها نیاز داریم با هم کار کنند. برای مبارزه با نبردهایی که هرگز نتوانستیم.»

نیک فیوری در مورد انتقام جویان صحبت می کند. اما او همچنین می تواند در مورد فیلم صحبت کند انتقام جویان و بقیه دنیای سینمایی مارول. پس از 15 سال و ده ها فیلم، نگاه کنید که این ایده چه شد. همه این افراد قابل توجه را گرد هم می آورد و می بیند که بله، آنها میتوانست زمانی که آنها با هم کار می کردند، زمانی که فیلم هایشان تا یک فراروایت غول پیکر در هم تنیده شدند، چیزی بیشتر باشد. 15 سال پیش، کل این تصور دیوانه کننده به نظر می رسید. فیلم مرد آهنی؟ چه کسی به مرد آهنی اهمیت می دهد؟ با بازی رابرت داونی جونیور؟ مشکل مواد مخدر نداشت؟ و سپس آنها در حال رفتن به ساختن مرد مورچه ای فیلم سینما؟ این هرگز کار نمی کند.

نگهبانان کهکشان جلد. 3
مارول

بیشتر بخوانید: بدترین کمیک های مارول تا کنون

و با این حال، بیش از یک دهه بعد اینجا نشسته ایم و می توانیم کاملاً قاطعانه بگوییم که کار کرد. مرد آهنی یک عاقبت ایجاد کرد، به علاوه هالک باورنکردنی، ثور، کاپیتان آمریکا، و انتقام جویان. سپس شش فیلم دیگر. سپس هفت مورد دیگر پس از آن. (مرد مورچه ای در نهایت ظاهر شد، اما کمی طول کشید.) 15 سال بعد، ما در آغاز فاز پنجم دنیای سینمایی مارول هستیم. Guardians of the Galaxy Vol. 3. چه زمانی بهتر از الان برای رتبه بندی همه آنها؟

پس از تماشای Guardians Vol. 3 و با تماشای مجدد فیلم های قبلی MCU، به این رتبه بندی کاملا بحث برانگیز رسیدم، از بدترین فیلمی که مارول تاکنون ساخته است (می دانید چیست) تا بهترین. باز هم اینها هستند من مراجع شخصی چند ماه دیگر برگردید، زمانی که ما این کار را دوباره برای … هر آنچه که مارول در آینده منتشر می کند، انجام دهیم.

هر فیلم دنیای سینمایی مارول، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

شروع شد با مرد آهنی و از آن زمان تاکنون ادامه و گسترش یافته است. این دنیای سینمایی مارول است، با 31 فیلم و تعداد زیادی فیلم. اما بهترین و بدترین چیست؟ ما همه آنها را رتبه بندی کردیم.

منبع

Home
Account
Cart
Search