'برادران سوپر ماریو'  دارای بزرگترین افتتاحیه برای فیلم انیمیشن تا کنون
اخبار سینما

«فیلم برادران سوپر ماریو» یک میلیارد دلار در گیشه شکست

فیلم برادران سوپر ماریو به طور رسمی بیش از یک میلیارد دلار در سطح جهانی درآمد داشته است. این نه تنها آن را به پردرآمدترین فیلم بازی ویدیویی اکران شده تبدیل می کند، بلکه اولین فیلم سال 2023 است که بیش از 1 میلیارد دلار فروش داشته است. همچنین در میان چهار نفر دیگر که توانسته‌اند این مقدار پس از کووید را ایجاد کنند، جایگاه برجسته‌ای دارد. آن فیلم ها بودند Spider-Man: No Way Home، Top Gun: Maverick، Jurassic World Dominion، و آواتار: راه آب.

خوشبختانه، ظاهر مدرن برادران ماریو بسیار بهتر از قطار غرق شده در سال 1993 بود. برادران سوپر ماریو. فیلم 2023 آنچه را که از یک فیلم ماریو انتظار می رود دنبال می کند. این داستان دو لوله کش است که در پادشاهی قارچ گرفتار می شوند. برای اینکه ماریو بتواند لوئیجی را نجات دهد و از آن دنیای دیگر فرار کند، باید کینگ بوسر را شکست دهد.

برادران سوپر ماریو. فیلم سینما
نینتندو

بیشتر بخوانید: تمام تخم مرغ های عید پاک نینتندو مدرسه قدیمی در را فیلم Super Mario Bros

فیلم سال 1993 همه چیز درهم و برهم بود. تولید به طرز بدنامی تحت تاثیر تغییرات پرسنلی قرار گرفت و هیچ کس هیچ سرنخی نداشت که آنها در حال انجام چه کاری هستند. نینتندو همچنین به تولید مجوز کامل خلاقیت داد تا هر کاری که می خواهند انجام دهند. یکی از تهیه کنندگان، رولاند جوفه، تصمیم گرفت که ماریو مفهوم آنقدر تثبیت شده بود که می توانستند فیلم را بی نهایت تجربه کنند. در نهایت به یک کابوس سایبرپانک تبدیل شد که اشتراکات بسیار کمی با منبع اصلی داشت.

فیلم 2023 درخشان‌ترین استقبال منتقدان را از آن خود نکرد، اما از نظر انتقادی به اندازه کافی برای خودش خوب عمل کرد. این فیلم توانست برای افراد در هر سنی جذاب باشد و یک فیلم خانوادگی واقعاً سرگرم کننده بود. آن هم گیر کرد بسیار نزدیک به منبع به نظر می رسد این دقیقا همان چیزی است که مخاطبان هدف آن می خواستند.

تمام تخم مرغ های عید پاک نینتندو مدرسه قدیمی در فیلم برادران سوپر ماریو

فیلم برادران سوپر ماریو با تماس های قبلی به تاریخچه نینتندو بارگیری می شود. چند تا از آنها را دیدید؟

منبع

Home
Account
Cart
Search