اخبار سینما

آنچه باید قبل از جلد. 3′

Guardians of the Galaxy Vol. 3 در واقع سومی نیست نگهبانان فیلم سینما. از نظر فنی، بله، این سومین قسمت از فرنچایز به نویسندگی و کارگردانی جیمز گان است. اما Guardians of the Galaxy نیز در دو بازی اخیر نقش های مهمی داشت انتقام جویان فیلم ها، جنگ بی نهایت و پایان بازی، و همچنین به شکلی بسیار قابل توجه در آن ظاهر شدند ثور: عشق و تندر. به علاوه، اواخر سال گذشته جیمز گان این فیلم را ساخت ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان، که در واقع پیچش داستانی بزرگی را برای شخصیت هایی که باید در آنها بشناسید نشان داد جلد 3.

اگر هر یک از این ظاهرها را از دست دادید و می خواهید برای جدید آماده شوید نگهبانان فیلم ما اینجا هستیم تا کمک کنیم ما تمام سفر نگهبانان در دنیای سینمایی مارول را به یک خلاصه ویدیویی تبدیل کرده‌ایم. حدود 11 ساعت فیلم را در حدود 22 دقیقه پوشش می دهد. این کمتر از زمانی است که برای گوش دادن به یک نوار ترکیبی عالی از آهنگ های رادیویی دهه 70 طول می کشد. آن را در زیر بررسی کنید:

بیشتر بخوانید: مرد مورچه ای مدیر هویت شخصیت پسا اعتبار را تأیید می کند

اگر آن ویدیو را در مورد همه چیزهایی که قبلاً باید بدانید دوست داشتید Guardians of the Galaxy Vol. 3، ویدیوهای بیشتری را در زیر مشاهده کنید، از جمله تمام تخم مرغ های عید پاک در تریلر مارولز، در کجای دنیای سینمایی مارول، کانگ در مرحله بعدی ظاهر می شود، و اینکه چگونه کانگ و او که باقی می ماند در واقع یک شخص هستند. به علاوه، تعداد زیادی ویدیو در اینجا وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. Guardians of the Galaxy Vol. 3 این جمعه در سینماها اکران می شود.

برای Disney+ ثبت نام کنید اینجا.

Black Panther: Wakanda Forever: همه جالبترین تخم مرغ های عید پاک مارول

در اینجا بهترین تماس‌های تلفنی وجود دارد پلنگ سیاه (و به دهه های کمیک مارول) در Black Panther: Wakanda Forever.

منبع

Home
Account
Cart
Search