سیلوستر استالونه در حال ساخت یک «کلیف هنجر» جدید است
اخبار سینما

سیلوستر استالونه در حال ساخت یک «کلیف هنجر» جدید است

سیلوستر استالونه که قبلاً راکی ​​بالبوآ و جان رمبو را حداقل چند بار در سال‌های پیری‌اش بازگردانده بود، اکنون یکی دیگر از فیلم‌های شاخص خود را از گذشته احیا خواهد کرد. بر اساس گزارش ها، استالونه موافقت کرده است که در «ریبوت» بازی کند کلیف هنجر، اکشن مهیج سال 1993 که در آن او در نقش کوهنورد گیب واکر، که در یک مبارزه مرگ یا زندگی با گروهی از کلاهبرداران به رهبری جان لیتگوی تهدیدآمیز قرار می گیرد، بازی می کند. اساسا این بود جان سخت در ارتفاع بالا، با چند فیلم کوهنوردی تماشایی از کارگردان رنی هارلین و فیلم یکی از موفقیت های بزرگ استالونه در دهه 90 بود که بیش از 250 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.

تنوع اکنون می‌گوید که استالونه برای بازی در نقش واکر بازخواهد گشت، در برداشتی جدید از مواد به کارگردانی Ric Roman Waugh، که کارهای اخیر او شامل گرینلند و فرشته افتاده است. ظاهراً نسخه جدید کمتر یک وسیله نقلیه استالونه است و بیشتر یک گروه است، با “اکنون بازیگران برای سرفصل اخبار در حال انجام است.” (استالونه اکنون 76 ساله است، بنابراین تیتر یک فیلم اکشن کوهنوردی ممکن است کمی سخت باشد.)

بیشتر بخوانید: هر راکی و عقیده رتبه بندی از بدترین تا بهترین

این اولین بار نیست که جدید است کلیف هنجر پیشنهاد شده است. در سال 2019، راه‌اندازی مجدد این مفهوم به رهبری زنان در بازار کن عرضه شد. (حدس می زنم هیچ کس خرید نمی کرد.) پنج سال قبل که، یکی دیگر از کلیف هنجر راه اندازی مجدد پیشنهاد شد. اون یکی هم به جایی نرسید.

هر چند هیچکدام از آنها استالونه را نداشتند. شاید حضور او به این معنا باشد کلیف هنجر از زمین خارج خواهد شد (شوخی های ارتفاعی! فوق العاده است.)

مجموعه‌های تلویزیونی که مجموعه‌ها را با سایر برنامه‌ها به اشتراک می‌گذارند

این برنامه های تلویزیونی معروف مجموعه های مشترکی داشتند و تقریباً هیچ کس متوجه آن نشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search