متیو لارنس جزئیات تجربه بازیگری نیمکت
اخبار سینما

متیو لارنس جزئیات تجربه بازیگری نیمکت

متیو لارنس درباره تجربه‌ای صحبت می‌کند که با برخی از افراد بالاتر درگیر با فیلم‌های مارول داشته است. لارنس بیشتر برای سریال‌های تلویزیونی شناخته می‌شود پسر با جهان ملاقات می کند و محبت برادرانه (جایی که با برادرش جوی لارنس همبازی بود) و فیلم هایی مانند خانم دوبت فایر.

در ظاهر در محبت برادرانه پادکست، لارنس یک حادثه آزاردهنده را از زمانی فاش کرد که توسط یک آژانس استعدادیابی و نماینده ای که با یک کارگردان برجسته ملاقاتی ترتیب داده بود، نمایندگی می کرد. به گفته لارنس، کارگردان از او خواسته است که لباس‌هایش را در اتاق هتل دربیاورد و گفت اگر به خواسته‌اش عمل کند، نقش یکی از شخصیت‌های مارول به او پیشنهاد می‌شود.

در اینجا بیشتر از آنچه لارنس گفت …

بارها در زندگی ام بوده است که به من پیشنهاد شده که نقش بزرگی را بازی کنم. آژانسم را از دست دادم چون به اتاق هتل رفتم – که باورم نمی شود مرا به آنجا بفرستند – کارگردان بسیار برجسته برنده جایزه اسکار که در لباسش حاضر شد و از من خواست لباسم را در بیاورم. و گفت که باید از من پولاروید بگیرد. و سپس اگر X، Y و Z را انجام دهم، شخصیت بعدی مارول خواهم بود که این کار را نکردم، و آژانسم مرا اخراج کرد زیرا اتاق این کارگردان را ترک کردم.

بیشتر بخوانید: 12 بازیگری که به طور تصادفی فیلم های خود را خراب کردند

لارنس گفت که شایعات در مورد کاناپه های بازیگران هالیوود بسیار واقعی است. او افزود: «مردان زیادی در این صنعت بیرون نیامده‌اند و در مورد این موضوع صحبت نکرده‌اند. درست است، این احتمالاً حدود یک سوم چیزی است که زنان از سر می‌گذرانند، مردان نیز از آن عبور می‌کنند، خواه زن دیگری باشد یا مرد دیگری در قدرت.»

لارنس هرگز به طور مشخص از کارگردان مورد نظر نام نبرد. شاید کل پرونده هرگز به درستی کرک نشود. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که صبر کنیم. در ادامه می توانید مصاحبه کامل را تماشا کنید.

10 فیلم معروفی که منجر به شکایت های بزرگ شد

منبع

Home
Account
Cart
Search