فیلم های بدی که مردم دوست دارند
اخبار سینما

فیلم های بدی که مردم دوست دارند

به فیلم مورد علاقه خود فکر کنید. احتمالاً به دلایل مختلفی آن را دوست دارید. شاید این اجراهای به یاد ماندنی، یا موسیقی متن باورنکردنی، یا دیالوگ شوخی در دقیقه باشد. شاید شما آن را با مرحله مهمی از زندگی خود مرتبط کنید. اما زمانی که شما در مورد چرا این فیلم فیلم مورد علاقه شماست، از خود نمی‌پرسید که آیا برنده جایزه شده است یا خیر. زیرا، وقتی صحبت از آن به میان می‌آید، لازم نیست یک فیلم فوق‌العاده باشد – یا حتی از نظر فنی “خوب” – تا فیلمی باشد که بیشتر از همه دوستش دارید.

چه چیزی یک فیلم را از نظر عینی خوب می کند؟ ممکن است کسی کیفیت یک فیلم را به فیلمنامه فشرده یا فیلمبرداری زیبای آن نسبت دهد، اما واقعاً به سلیقه شخصی برمی گردد. هیچ فیلمی مورد علاقه یا نفرت همه قرار نمی گیرد، و صرف اینکه منتقدان فیلم خاصی را بررسی می کنند به این معنی نیست که در جایی طرفدارانی پیدا نمی کند. در واقع، بسیاری از فیلم‌ها وجود دارند که به طور گسترده – توسط منتقدان و مخاطبان خاص – بد تلقی می‌شوند، اما همچنان به‌طور باورنکردنی محبوب هستند. برخی حتی در دهه‌های پس از انتشار، طرفداران وفاداری به دست آورده‌اند و اکنون بیش از هر زمان دیگری به یک نام آشنا تبدیل شده‌اند. همانطور که به نظر می رسد، کمی سر و کله بودن پایان یک فیلم را نشان نمی دهد – ممکن است فقط ابتدا باشد.

بیشتر بخوانید: بدترین فیلم هایی که در گیشه یک میلیارد دلار فروختند

فیلم‌های زیر یادآور این نکته هستند که یک اثر هنری برای لبخند زدن به مخاطب، لازم نیست شاهکار باشد. در واقع، این فیلم‌های کلاسیک کمپی ثابت می‌کنند که یک فیلم می‌تواند بسیار بد باشد، در واقع خوب است. در اینجا 10 فیلم “بد” که مردم دوست دارند آورده شده است.

فیلم های بدی که مردم دوست دارند

این فیلم‌های «خیلی بد، آن‌ها خوب هستند» بین تماشاگران بسیار محبوب هستند.

فرنچایز با بدترین فیلم ها

معمولاً وقتی فرنچایز بد می شود، این آغاز پایان است. اما برخی از مجموعه‌های فیلم آنقدر موفق هستند که واقعاً بمیرند.

منبع

Home
Account
Cart
Search