بازگشت «بازی‌های گرسنگی» با اولین تریلر پیش درآمد
اخبار سینما

بازگشت «بازی‌های گرسنگی» با اولین تریلر پیش درآمد

تریلر رسمی از این فیلم منتشر شده است را بازی های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها. به جای غواصی بیشتر در داستان کتنیس اوردین، ما یک قهرمان جدید را دنبال می کنیم – و آن کسی نیست جز کوریولانوس اسنو. ممکن است او را به‌عنوان مردی بشناسید که Panem را اداره می‌کند و مطمئن می‌شود که کل سیستم پایتخت و منطقه در گذشته ادامه دارد بازی های گرسنگی رمان ها و فیلم ها

در این پیش درآمد، اسنو (با بازی تام بلیث) شروع به فرود خود در ذهنیت دیکتاتوری ابلهانه و تشنه قدرت می کند که ما با آن آشنا شده ایم. اگرچه او واقعاً همیشه بد نبود. اسنو پس از یتیم شدن در طول جنگ توسط مادربزرگش نگهداری می شود. سپس اسنو به عنوان مربی برای یک دختر جوان (راشل زگلر) که در دهمین دوره بازی های گرسنگی شرکت خواهد کرد، منصوب می شود. با قرار گرفتن در این مکان، او همچنین از برخی اطلاعات داخلی در مورد بازی ها مطلع است. بازی‌ها کاملاً تقلبی نیستند، اما قطعاً در برابر همه رقبا قرار دارند. هر ابزار ممکنی در اختیار Gamemaker است تا اطمینان حاصل شود که بازی ها تا حد امکان تماشایی هستند.

تریلر زیر را ببینید:

بیشتر بخوانید: 12 مجموعه فیلم رها شده که می توانید در زندگی واقعی از آنها بازدید کنید

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

بازی های گرسنگی: تصنیف آوازخوان ها و مارها یک کوریولانوس جوان (تام بلیت) را دنبال می کند که آخرین امید برای تبار شکست خورده اش است، خانواده ای که زمانی مغرور اسنو بود که در یک کاپیتول پس از جنگ از مهلکه خارج شده اند. اسنو که معیشتش را تهدید می کند، با اکراه به مربی لوسی گری بیرد (ریچل زگلر)، ادای احترامی از منطقه فقیر 12 منصوب می شود. اما پس از اینکه جذابیت لوسی گری مخاطبان پانم را مجذوب خود می کند، اسنو فرصتی را می بیند تا سرنوشت آنها را تغییر دهد. اسنو با همه چیزهایی که برای آن کار کرده است، با لوسی گری متحد می شود تا شانس را به نفع آنها تغییر دهد. اسنو که با غرایز خود برای خیر و شر مبارزه می کند، وارد مسابقه ای با زمان می شود تا زنده بماند و آشکار کند که در نهایت به یک پرنده آوازخوان تبدیل خواهد شد یا یک مار.

بازی های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها برای اکران در سینماها در تاریخ 17 نوامبر 2023 برنامه ریزی شده است.

10 فیلم معروفی که منجر به شکایت های بزرگ شد

منبع

Home
Account
Cart
Search