فیلم جدید «جنگنده خیابانی» کارگردانان خود را پیدا می کند
اخبار سینما

فیلم جدید «جنگنده خیابانی» کارگردانان خود را پیدا می کند

Legendary و Capcom در حال کار بر روی یک مبارز خیابانی فیلم، و به نظر می رسد که آنها ممکن است کارگردانان خود را پیدا کرده باشند. اگرچه ممکن است به نظر یک تناسب عجیب و غریب به نظر برسد، این کارگردانان دوتایی پشت موفقیت فیلم ترسناک جشنواره هستند با من حرف بزن، دنی و مایکل فیلیپو. برای کسانی که آشنا نیستند، با من حرف بزن یک فیلم ترسناک استرالیایی درباره غم و اندوه و سنس است. در مدار جشنواره منفجر شد و به سرعت برای توزیع برای A24 انتخاب شد. ظاهراً برخی افراد با نفوذ به این موضوع توجه دارند.

مبارز خیابانی قبلا اقتباس شده است. استیون ای د سوزا در سال 1994 فیلمی را کارگردانی کرد که رائول جولیا و ژان کلود ون دام در آن نقش آفرینی کردند. در حالی که در باکس آفیس بسیار خوب ظاهر شد، منتقدان کاملاً از آن متنفر بودند. البته به اصل مطلب خیلی نزدیک نبود و به شدت کمپینگ بود. همانطور که گفته شد، در این مرحله چیزی شبیه به یک کلاسیک کالت است. بعید است که برادران فیلیپو به این حال و هوا متمایل شوند.

مجموعه تلویزیونی Street Fighter
جهانی

بیشتر بخوانید: هر فیلم بازی ویدیویی، از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است

Phillippous درست بعد از انتشار بسیار داغ است با من حرف بزنو گفته می شود که آژانس های مختلف تمام شب در ساندنس پس از نمایش فیلم با آنها تماس گرفتند. آنها در نهایت تصمیم گرفتند با WME قرارداد ببندند. از آنجایی که ساندنس فقط در پایان ژانویه اتفاق افتاد، آنها باید به سرعت کار می کردند.

در حال حاضر، هیچ جدول زمانی واقعی برای اینکه برنامه تولید چگونه به نظر می رسد وجود ندارد. همچنین هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه طرح چگونه خواهد بود وجود ندارد، اما تعداد زیادی احتمال روی میز وجود دارد. این سومی خواهد بود مبارز خیابانی فیلم تا به امروز; اولی در سال 1994 با بازی ژان کلود ون دام در نقش گیله و رائول جولیا در نقش بیسون. در سال 2009، راه اندازی مجدد به نام آمد Street Fighter: The Legend of Chun-Liبا کریستین کروک در نقش اصلی و کریس کلاین در اجرایی که تبدیل به اسطوره اینترنت شد.

فیلم های بدی که مردم دوست دارند

این فیلم‌های «خیلی بد، آن‌ها خوب هستند» بین تماشاگران بسیار محبوب هستند.

منبع

Home
Account
Cart
Search