ست روگن «لاک‌پشت‌های نینجا» جدید خود را در CinemaCon معرفی کرد
اخبار سینما

ست روگن «لاک‌پشت‌های نینجا» جدید خود را در CinemaCon معرفی کرد

ست روگن با کت و شلوار سبز لاک پشتی در ارائه CinemaCon 2023 Paramount Pictures روی صحنه می رود. شخصاً یک تریلر توسعه یافته ویژه برای Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem.

روگن تحسین خود را برای TMNT فرنچایز از سن بسیار پایین با استناد به مجموعه انیمیشن اصلی 1987 و همچنین فیلم بلند 1990 به عنوان برخی از فیلم های مورد علاقه خود لاک پشت مواد

روگن به صاحبان تئاتر اطمینان داد که بالاخره فیلمی ساخته است که خانواده ها بتوانند فرزندان خود را به آنجا بیاورند، و اطمینان داد که زمان سرگرم کننده و تمیزی در سینما برای همه خواهد بود. روگن آثار گذشته خود را مانند خیلی بد به عنوان فیلم های نوجوان و بیان کرد که یک چیز همه بزرگ است لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان نمایش ها و فیلم هایی که از دست رفته اند نوجوانان هستند. و این فیلم با انتخاب نوجوانان واقعی به عنوان لئوناردو، دوناتلو، میکل آنژ و رافائل، به آن قطعه گم شده پرداخته است.

بیشتر بخوانید: اصلی TMNT فیلم کلاسیک دست کم گرفته شده باقی می ماند

مطمئناً، لاک‌پشت‌ها در اقتباس‌های قبلی خود روی صفحه نمایش، نوجوان بودند. اما من فکر می‌کنم آنچه روگن به آن اشاره می‌کرد این بود که در اقتباس‌های قبلی، لاک‌پشت‌ها به سرعت بزرگ شده‌اند و به قهرمانان بالغ‌تری تبدیل شده‌اند، بزرگسالان جوان. بیشتر فیلم های ست روگن ممکن است برای مخاطبان بالغ در نظر گرفته شده باشند، اما آنها به طرز بدنامی نابالغ هستند و این چیزی است که ما در مورد آنها دوست داریم! آنها خنده دار و احمق هستند (از یک جهت). ناپختگی و ساده لوحی شخصیت ها همیشه چیزی است که فیلم های او را بسیار خنده دار و تماشای آن لذت بخش می کند. و این همان چیزی است که روگن قول می دهد که ما وارد آن خواهیم شد ضرب وشتم جهش یافته.

این تریلر توسعه یافته آیس کیوب را به عنوان شخصیت سوپرفلای، خود راگن در نقش بی باپ، جان سینا در نقش راکستدی، جکی چان در نقش استاد اسپلینتر، رز برن در نقش چرمهد، آیو ادبریری در نقش آوریل اونیل، جیانکارلو اسپوزیتو در نقش باکستر استاکمن، پست مالون در نقش ری را معرفی کرد. فیله، پل راد در نقش موندو گکو، هانیبال بورس در نقش چنگیز قورباغه، ناتاسیا دمتریو در نقش وینگنات و مایا رودولف در نقش سینتیا اوتروم. و البته ما لاک پشت ها، نیکلاس کانتو در نقش لئوناردو، میکا ابی در نقش دوناتلو، شامون براون جونیور در نقش میکل آنژ و برادی نون در نقش رافائل را داریم.

دیدن تریلر طولانی بسیار سرگرم کننده بود، اما من شخصاً از شنیدن خنده روگن با امضای شخصاً هیجان زده شدم. همسرم برای همیشه حسود خواهد بود.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem برای اکران در سینماها در تاریخ 4 آگوست 2023 برنامه ریزی شده است.

بزرگترین بمب های فیلم ابرقهرمانی در باکس آفیس

این فیلم‌های ابرقهرمانی در سینماها نمایش‌های قهرمانانه نداشتند.

منبع

Home
Account
Cart
Search