'Guardians Vol.  3' اولین بررسی ها می گویند این یک خداحافظی مناسب است
اخبار سینما

‘Guardians Vol. 3’ اولین بررسی ها می گویند این یک خداحافظی مناسب است

چه بخواهیم چه نخواهیم، ​​زمان خداحافظی با نگهبانان کهکشان فرا رسیده است.

جیمز گان نویسنده/کارگردان این قول را داده است Guardians of the Galaxy Vol. 3 خداحافظی برای این تکرار تیم مارول خواهد بود. (و خود گان نیز خداحافظی می کند؛ او برای اجرای دی سی و ساخت یک فیلم سوپرمن می رود.) قبل از پیوستن به مسابقه برجسته، گان فیلم سوم را نوشت و کارگردانی کرد. نگهبانان، اتحاد مجدد ستاره-لرد، دراکس، گامورا، راکت، سحابی، کراگلین و گروت برای نبردی پرمخاطره با High Evolutionary (با بازی Chukwudi Iwuji)، یک نابغه دیوانه که قصد دارد – چه چیز دیگری؟ – دوباره شکل دادن به جهان در تصویر خود.

این کار را نیز انجام می دهد نگهبانان به دو مورد قبلی ادامه دهید؟ به طور کلی، اولین واکنش ها به فیلم ها پس از اکران اولیه بسیار مثبت است، به طوری که برخی آن را بهترین فیلم مارول در سال های اخیر می دانند. (اگرچه با رقابت اخیر، این لزوماً بزرگ‌ترین تعریف در جهان نیست.) با این حال، بیشتر واکنش‌ها تمجیدهای زیادی را در مورد فیلم و کار گان به همراه دارند. با این حال، عده‌ای آن را «ناهموار» و ضعیف‌ترین فیلم تاریخ نامیدند نگهبانان کهکشان سه گانه، تا حدی به دلیل یک شخصیت شرور تا حدی ضعیف.

در اینجا یک نمونه از Guardians of the Galaxy Vol. 3 بررسی ها تا کنون:

نگهبانان کهکشان جلد. 3
مارول

بیشتر بخوانید: هر فیلم و نمایش فاز چهار مارول رتبه بندی شده است

خلاصه ی رسمی این فیلم به شرح زیر است:

در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 اینچ گروه دوست داشتنی ناسازگار ما در Knowhere وارد زندگی می شوند. اما زمان زیادی نمی گذرد که زندگی آنها با پژواک های گذشته آشفته راکت به هم می ریزد. پیتر کویل، که هنوز از دست دادن گامورا به خود می پیچد، باید تیمش را در یک ماموریت خطرناک برای نجات جان راکت دور خود جمع کند – ماموریتی که اگر با موفقیت به پایان نرسد، احتمالاً می تواند منجر به پایان نگهبانان شود.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 در تاریخ 5 می در سینماها اکران می شود.

بزرگترین بمب های دیزنی در باکس آفیس

دیزنی یکی از بزرگترین استودیوهای تاریخ هالیوود است. اما حتی آنها هرازگاهی یک فلاپ آزاد می کنند. در اینجا تعدادی از بدنام ترین بمب های آنها وجود دارد – به همراه چند عنوان که شکست آنها در باکس آفیس ممکن است شما را شگفت زده کند.

منبع

Home
Account
Cart
Search