وینس وان در دنباله «Dodgeball» بازی می‌کند
اخبار سینما

وینس وان در دنباله «Dodgeball» بازی می‌کند

در نوامبر 2022، از بازیگر جاستین لانگ شنیدیم که وینس وان می‌خواهد دنباله‌ای برای آن بسازد. Dodgeball: A True Underdog Story، کمدی ورزشی موفق سال 2004 در مورد تیمی از بازنده های خوش شانس که موفق می شوند در یک بازی رقابتی دجبال پیروز شوند تا سالن بدنسازی ویران خود را نجات دهند.

لانگ سال گذشته گفت: “وینس به من گفته بود که این ایده عالی برای دنباله دارد.” نمی‌دانم که او هنوز آن را به بن رسانده است یا نه، اما من به نوعی زمین را تنظیم کردم، احساس کردم باید زمین را تسهیل کنم.

مثل همیشه باید در همه امور به جاستین لانگ اعتماد کرد. ضرب الاجل اکنون گزارش می دهد که استودیو قرن بیستم اکنون در حال توسعه دیگری است بازی وسطی این فیلم با بازی وینس وان و جوردن ون دینا روی فیلمنامه کار می کنند.

بازی وسطی
فاکس قرن بیستم

بیشتر بخوانید: 10 فیلم دهه 2000 که امروز هرگز ساخته نشدند

سال گذشته لانگ گفت که “دوست دارد این کار را انجام دهد [a sequel] و امیدوارم که این اتفاق بیفتد.» اما او همچنین گفت که بن استیلر که در قسمت اول نقش شخصیت شرور وایت گودمن را بازی کرد بازی وسطی ممکن است در مورد بازگشت “ترسناک” باشد. گزارش Deadline نشان نمی‌دهد که آیا استیلر در این ماجرا نقش داشته است یا خیر بازی وسطیستارگان دیگر – از جمله کریستین تیلور، استفن روت، جیسون بیتمن، گری کول، آلن تودیک، استفن روت یا میسی پایل – باز خواهند گشت. (ریپ تورن که نقش مربی دمدمی مزاج تیم، پچس اوهولیهان را بازی می کرد، در سال 2019 درگذشت.)

اولین بازی وسطی اولین کارگردانی بلند راوسون مارشال توربر بود که در هالیوود به یک حرفه نسبتاً قابل توجه ادامه داد و از آن زمان فیلم های موفقی مانند را کارگردانی کرد. ما میلرها هستیم و اطلاعات مرکزیو اخیراً با دواین جانسون در فیلم اکشن نتفلیکس همبازی شده است اعلام قرمز، که یکی از پربیننده ترین فیلم های سرویس پخش است. این که آیا او در این جدید نقش خواهد داشت بازی وسطی به نظر می رسد هنوز مشخص نشده است.

10 بدترین کلیشه کمدی رمانتیک تمام دوران

در اینجا آزاردهنده ترین تروپ هایی است که از دیدن آنها در رام کام خسته شده ایم.

منبع

Home
Account
Cart
Search