روز اول با اولین فیلم سینماکان را وحشت زده کرد
اخبار سینما

روز اول با اولین فیلم سینماکان را وحشت زده کرد

اولین تیزر برای قسمت سوم در یک مکان آرام حق امتیاز، یک مکان آرام: روز اول، به تازگی توسط جان کرازینسکی خالق فرنچایز در ارائه سال ۲۰۲۳ پارامونت CinemaCon ارائه شد. کرازینسکی داستان این فیلم را نوشته است، اما برخلاف دو فیلم قبلی مکان ساکتاو این یکی را کارگردانی نکرده است. این کار به دست مایکل سارنوسکی افتاد که قبلاً درام نیکلاس کیج را ساخته بود خوک (سارنوسکی فیلمنامه را نیز با آن نوشته است پناه بگیرید و گل و لای کارگردان جف نیکولز.)

در این فیلم، لوپیتا نیونگو شگفت انگیز در نقش یک بازمانده از تهاجم بیگانگان در پر سر و صداترین شهر روی زمین، شهر نیویورک، بازی می کند.

تریلر CinemaCon شخصیت Nyong’o را در اتوبوسی در حال حرکت از طریق نیویورک نشان می دهد که اتوبوس ناگهان به دو نیم می شود. سپس آسمان بسیار آشنا را می بینیم که از قبل گرفته شده است یک مکان آرام فیلم‌هایی که در آن بیگانگان مافوق صوت را می‌بینیم که وارد جو سیاره می‌شوند.

پارامونت پیکچرز
پارامونت پیکچرز

بیشتر بخوانید: خنده دارترین فیلم های ترسناک ناخواسته

در فیلم نشان داده شده در CinemaCon، روی صفحه نوشته شده است: «شاهد روزی که دنیای ما ساکت شد». ما اجمالی از اولین روز ورود بیگانگان به پیشین کرازینسکی را دیده ایم یک مکان آرام فیلم ها از طریق فلاش بک با این حال، این اولین باری است که روزی که این موجودات وارد شدند، به طور کامل تجربه می کنیم. فکر می‌کنم باید ببینیم ارتش چگونه واکنش نشان داد، چگونه دولت‌های جهان سقوط کردند و چگونه بازماندگان اهمیت سکوت وحشتناک در برابر این بیگانگان وحشتناک را یاد گرفتند.

یک مکان آرام: روز اول قرار است در تاریخ 8 مارس 2024 در سینماها اکران شود.

10 فیلم ترسناک که ظاهرا نفرین شده اند

از تصادفات مرموز سر صحنه گرفته تا واکنش های غیرقابل توضیح مخاطب، همه این فیلم ها به نفرین شدن شهرت پیدا کرده اند.

منبع

Home
Account
Cart
Search