انیمیشن جدید «تبدیل شوندگان» راهی سینماها می شود
اخبار سینما

انیمیشن جدید «تبدیل شوندگان» راهی سینماها می شود

ارائه CinemaCon 2023 پارامونت پیکچرز یک انیمیشن سینمایی کاملاً جدید را تایید کرد. مبدل ها فیلم سینما. این پروژه با عنوان اعلام شد ترانسفورماتور یک. این اولین انیمیشن خواهد بود مبدل ها فیلم در حدود چهار دهه، از سال 1986 تبدیل شوندگان: فیلم. (هفت مبدل ها فیلم‌هایی که در 20 سال گذشته در سینماها منتشر شده‌اند، همگی فیلم‌های لایو اکشن بوده‌اند، با مقدار مناسبی از CGI برای روبات‌های پنهان واقعی.)

در حالی که صدای مدرسه قدیمی Optimus Prime، پیتر کالن، نقش های خود را در لایو اکشن اخیر تکرار کرد. مبدل ها فیلم ها – از جمله فیلم های آینده Transformers: Rise of the Beasts اواخر تابستان امسال – این فیلم شامل صداپیشگان جدیدی از جمله Optimus Prime جدید خواهد بود. جانشین کالن، کریس همسورث، معروف به ثور از دنیای سینمایی مارول خواهد بود. ترانسفورماتور یکبرایان تایری هنری در نقش مگاترون، اسکارلت جوهانسون در نقش الیتا، کیگان مایکل کی در نقش بامبلبی، جان هام در نقش سنتینل پرایم و لارنس فیشبرن در نقش آلفا تریو از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

پیش درآمد انیمیشن Transformers
هاسبرو

بیشتر بخوانید: ترانسفورماتورهای جدید در بازار عرضه می شوند ظهور جانوران تریلر

ترانسفورماتور یک با بردن ما به دنیای اصلی Transformers Cybertron از پیشینیان لایو اکشن خود جدا خواهد شد. با توجه به جزئیات ارائه شده در CinemaCon در لاس وگاس، داستانی از Transformers که تا به حال گفته نشده بود فاش خواهد شد.

رمزی نایتو، رئیس انیمیشن پارامونت و انیمیشن نیکلودئون، به مطبوعات گردآوری شده در CinemaCon گفت که بینندگان می توانند رویدادهایی را تجربه کنند که بین دو جنگجو اختلاف ایجاد کرد و یکی از بزرگترین رقابت ها را در تمام داستان ها ایجاد کرد، Optimus Prime و Megatron.

ترانسفورماتور یک در حال حاضر قرار است در تاریخ 19 ژوئیه 2024 وارد سینماها شود.

10 بهترین کارتون بزرگسال در نتفلیکس

منبع

Home
Account
Cart
Search