ریحانا در فیلم جدید اسمورف ها نقش اسمورفت را بازی می کند
اخبار سینما

ریحانا در فیلم جدید اسمورف ها نقش اسمورفت را بازی می کند

این واقعاً خبر smurfin است.

(این موضوع اسمورف هاست، درست است؟ آنها از اسم آنها به عنوان صفت استفاده می کنند؟ صادقانه بگویم، من در کودکی از اسمورف ها متنفر بودم. به هیچ وجه اسمورف شناس نیستم.)

با این حال اسمورف ها در حال ساخت یک انیمیشن جدید و مهم هستند، فیلمی که پارامونت به تازگی اعلام کرده که در سال های آینده از Nickelodeon Movies ساخته شده است. آنها همچنین اعلامیه ای برای انتخاب بازیگران اصلی دادند و گفتند که کسی جز ریحانا صداپیشگی شخصیت اسمورفت نخواهد بود. علاوه بر این، بیانیه مطبوعاتی ادعا می کند که “او همچنین موسیقی اصیل را خواهد نوشت و اجرا خواهد کرد و به عنوان تهیه کننده برای فیلم خدمت خواهد کرد.”

انیمیشن سونی پیکچرز
انیمیشن سونی پیکچرز

بیشتر بخوانید: عجیب ترین فیلم های کودکانه که تا به حال ساخته شده است

فیلم آینده، بر اساس نسخه اصلی اسمورف ها کمیک های پیو توسط کریس میلر کارگردانی خواهد شد که قبلا کارگردانی کرده بود شرک سوم و اولی گربه چکمه پوش. سه صفحه بزرگ قبلی اسمورف ها همه فیلم ها از سونی پیکچرز آمده است. دو مورد اول، اسمورفها و اسمورف ها 2، هیبریدهای لایو اکشن بودند و اسمورف ها به عنوان شخصیت های متحرک در کنار انسان ها بودند (مانند هنک آزاریا در نقش گارگامل شیطانی). قسمت پایانی سه گانه، اسمورف ها: دهکده گمشده، یک فیلم انیمیشن ساده تر بود (البته با انیمیشن سه بعدی به جای سبک سنتی دو بعدی قدیمی اسمورف ها کارتون تلویزیونی.) در آن فیلم ها، صدای اسمورفت توسط کیتی پری و دمی لواتو انجام شد.

اگرچه ریحانا بیشتر برای حرفه موسیقی خود شناخته شده است، اما در فیلم های متعددی از جمله کشتی جنگی و اوشن 8. او اخیرا نامزد جایزه اسکار بهترین آهنگ اورجینال برای آهنگ Lift Me Up شد که در موسیقی متن فیلم ظاهر شد. Black Panther: Wakanda Forever.

فیلم اسمورف های ریحانا که در حال حاضر از آن به عنوان فیلم انیمیشن اسمورف های بدون عنوان، هنوز تاریخ انتشار ندارد.

عجیب ترین فیلم های انیمیشن تمام دوران

این کارتون های تریپ و عجیب قطعا هستند نه برای بچه ها.

منبع

Home
Account
Cart
Search