جیمز گان می گوید «سوپرمن» او چیزی شبیه «نگهبانان» نخواهد بود
اخبار سینما

جیمز گان می گوید «سوپرمن» او چیزی شبیه «نگهبانان» نخواهد بود

جیمز گان به خوبی شناخته شده است نگهبانان کهکشان فرنچایز، که حال و هوای کمدی بسیار خاصی دارد. ظاهرا گان در راه است سوپرمن: میراث در همین راستا نخواهد بود به طور کلی فیلم‌های مارول دارای طبیعتی آرام، ایمن و شوخ هستند. به نظر می‌رسد گان از دادن همین حس به اولین بازی دنیای جدید DC جلوگیری می‌کند. با شنیدن اینکه جیمز گان قرار است مدیرعامل جدید دی سی باشد، خیلی آسان است که به برخی از مهم ترین کارهای او نگاهی بیندازیم و تصور کنیم که او به همین سمت ادامه خواهد داد. اما این برنامه نیست.

بخشی از دلیل آن وزن بسیار زیاد است سوپرمن نام با خود حمل می کند البته، سوپرمن بارها اقتباس شده است. فیلم های کریستوفر ریو وجود دارد مرد فولاد دوره، و اکنون گان. قبل از آن، سوپرمن بارها و بارها در کمیک ها اختراع شد. رایج ترین تصویر از فوق العادهمرد یک پیشاهنگ بزرگ است که هیچ غلطی نمی تواند بکند. سپس دوباره، اقتباس های دیگری مانند بی عدالتی، که در آن سوپرمن بی بند و بار می شود، و واقعاً نمی توان کار زیادی برای متوقف کردن او انجام داد.

استودیو والت دیزنی در کامیک کان سن دیگو 2022
گتی ایماژ

بیشتر بخوانید: جیمز گان می گوید نقش نگهبانان در انتقام جویان اون چیزی که میخواست نبود

سوپرمن یک شخصیت بسیار لایه لایه است، و در حالی که گان باید مراقب باشد که به آن وفادار باشد، او نمی خواهد تاریک شود. دی سی کانن سابقه ای بسیار سخت و محکم دارد و به نظر نمی رسد که برای آنها خیلی خوب عمل کرده باشد. گان با او نشست هالیوود ریپورتر اخیراً درباره آینده این شخصیت با جزئیات بیشتری صحبت کنید.

آسان‌تر است که شخصیتی را که هیچ‌کس نمی‌شناسد، مانند نگهبانان یا صلح‌جو انتخاب کنید و سپس هر کاری که می‌خواهید با آنها انجام دهید. مردم در تمام کشورهای جهان داستان سوپرمن را می دانند.

گان هم گفت THR او می‌خواست یک فیلم «متفاوت» از سوپرمن از همه چیزهایی که در گذشته ساخته شده است بسازد، اما همچنین به همه آن فیلم‌ها «احترام داشته باشد». او گفت که بخشی از یافتن برداشت او این بود که تصمیم بگیرد به جای یک کمدی، “یک فیلم ابرقهرمانی صادقانه” از مرد پولادین بسازد.

گان Guardians of the Galaxy Vol. 3 از 5 می در سینماها اکران خواهد شد.

دنیای جدید فیلم ها و نمایش های DC

تمام پروژه هایی که توسط استودیو دی سی به عنوان شروع “فصل 1” از دنیای جدید فیلم ها و نمایش های این شرکت اعلام شده است.

منبع

Home
Account
Cart
Search