تفکیک کامل تریلر و تخم مرغ عید پاک
اخبار سینما

تفکیک کامل تریلر و تخم مرغ عید پاک

فلش این هفته در CinemaCon سروصدا به پا کرد، از جمله اولین نمایش آن – و ظاهراً بسیار موفق – برای مطبوعات. برادران وارنر همچنین از تریلر جدیدی از این فیلم رونمایی کرد که صحنه های جدیدی از بلاک باستر بزرگ دی سی کامیکس را به نمایش می گذارد.

در جدیدترین ما فلاش ویدیو، ما تمام تخم‌مرغ‌های عید پاک، جزئیات کوچک و مراجع پنهانی را که ممکن است در آن تریلر از دست داده باشید، تجزیه می‌کنیم. ما تمام اطلاعاتی را که در مورد آن نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم نقطه اشتعال مجموعه‌های کمدی که الهام‌بخش این فیلم بودند، به شما نشان می‌دهیم که چرا آن عکس از والدین بروس وین برای بتمن بسیار مهم است، و نشان می‌دهیم که هر یک از لباس‌های مختلف بتمن که می‌بینیم از کجا آمده است. علاوه بر این، ما همچنین یک واکنش سریع رسانه های اجتماعی از کولتون اوگبرن خودمان دریافت می کنیم که اولین بار آن را دید فلاش نمایش در CinemaCon تفکیک کامل ما را در زیر تماشا کنید:

بیشتر بخوانید: همه فیلم‌های کمیک DC که تا به حال ساخته شده‌اند، از بدترین تا بهترین رتبه‌بندی شده‌اند

اگر آن ویدیو را در مورد تمام تخم مرغ های عید پاک در تریلر جدید دوست داشتید فلش، بیشتر از ویدیوهای ما را در زیر ببینید، از جمله تاریخچه ناگفته بتمن مایکل کیتون، تمام تخم مرغ های عید پاک و اسرار موجود در تریلر قبلی برای فلش، و چرا بازگشت بتمن دست کم گرفته شده ترین فیلم بتمن و کلاسیک کریسمس است. بعلاوه، تعداد بیشتری در آن وجود دارد کانال یوتیوب ScreenCrush. حتما مشترک شوید تا همه قسمت های آینده ما را ببینید. فلش قرار است در تاریخ 16 ژوئن 2023 در سینماها اکران شود.

10 مضحک ترین تروپ در فیلم های اکشن

موفق باشید یک فیلم اکشن پیدا کنید که حداقل تعدادی از این کلیشه ها را نداشته باشد.

منبع

Home
Account
Cart
Search